بوفه هوشمند گربه، تعامل انسان و حیوان در خوراک دهی را به حداقل می رساند

بوفه هوشمند گربه، تعامل انسان و حیوان در خوراک دهی را به حداقل می رساند

روز به روز وسایل بیشتری به اینترنت وصل می شوند. مهم نیست چه قدر کاربردی باشند، مهم این است که فقط وصل بشوند. حالا نوبت رسیده به Catspad، بوفه هوشمندی که به صورت خودکار به گربه غذا می دهد و می توانید تا ۱ ماه آب و خوراک آن را تأمین کند. این دستگاه حاصل تلاش یک استارتاپ فرانسوی است که به زودی برای تأمین سرمایه روی Kickstarter قرار می گیرد.

این دستگاه تعامل انسان و گربه را به حداقل می رساند. Catspad به موبایل شما وصل می شود و می توانید تمام تنظیمات آن مثل مقدار غذای گربه را از هر کجا که که باشید، روی اپلیکیشن ان انجام دهید. این دستگاه با حسگرهای خودش می تواند حضور گربه را تشخیص دهد و در هنگام حضورش غذا را در اختیارش قرار دهد.

علاوه بر این، تقویم رژیم غذایی هم در اپلیکیشن Catspad تعبیه شده تا بتوانید بر میزان آب و کالری دریافتی گربه نظارت داشته باشید. همچنین این دستگاه قابلیت تشخیص گربه شما را با استفاده میکروچیپی که روی بدن آن قرار می دهید، دارد تا اگر چند حیوان خانگی داشتید، سر گربه بی کلاه نماند.

Catspad در ۱۶ دی کاه برای تأمین سرمایه روی Kickstarter قرار می گیرد و مردم می توانند در این دوره آن را با قیمت ۱۹۹ دلار خریداری کنند. بعد از تأمین سرمایه، قیمت محصول نهایی ۲۴۹ دلار خواهد بود.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato