دوربین های حرارتی Flir برای حرفه ای ها و آماتورها معرفی شدند

دوربین های حرارتی Flir برای حرفه ای ها و آماتورها معرفی شدند

شرکت Flir که در زمینه تولید سیستم های تصویربرداری حرارتی فعالیت دارد، چندی قبل از آغاز به کار نمایشگاه CES 2017 از محصولات جدیدی رونمایی کرد که امکان دید در شب و اندازه گیری حرارت را به کاربرانشان میدهند.

نخستین محصول این شرکت نسخه جدیدی از Flir One است؛ نوعی دوربین حرارتی جانبی برای آیفون و تلفن های هوشمند اندرویدی (که به پورت USB-C مجهز هستند). این دوربین در به روز رسانی اخیر خود به پردازنده تصویر تازه ای مجهز شده و رزلوشن بالاتری را برای کاربر به ارمغان می آورد، ضمن اینکه قیمت آن از نسخه قبلی اش کمتر است و با پرداخت ۱۹۹ دلار می توان آن را خریداری کرد (نسخه قبلی ۲۵۰ دلار قیمت داشت).

این محصول همچنین نوعی دانگل برای تنظیم ارتفاع دارد، بدان معنا که می توانید از آن به همراه قاب موبایل نیز استفاده نمایید.

شرکت سازنده اظهار داشته که حرفه ای ها و نیمه حرفه ای ها هم از دوربین Flir One استفاده می کنند (برای نمونه لوله کش ها و تاسیساتی ها)، به همین خاطر بر آن شده تا محصول دیگری به نام Flir Pro را برای این دسته از کاربرانش ارائه نماید.

این گجت در اصل نسخه مستحکمی از Flir One است که به یک حسگر حرارتی با رزلوشن بالا مجهز شده و قرار است که با قیمت ۳۹۹ دلار به بازار عرضه شود.

flir_one_pro_2

کمپانی سازنده همچنین از محصول دیگری به نام Flir Duo و Flir R رونمایی کرد؛ دو دوربین با قد و قواره محصولات گوپرو اما با قابلیت تصویربرداری حرارتی در سطح حرفه ای.

اما در خصوص تفاوت های میان این دو باید بگوییم که مدل Duo R قابلیت اندازه گیری حرارت با دقت آزمایشگاهی را دارد. این دو محصول برای نصب در محیط های بسته و محصور و حتی اتصال به پهپاد طراحی شده اند. در مورد قیمت هم باید بگوییم که Duo برابر ۹۹۹ دلار برچسب گذاری شده و Duo R نیز ۱۲۹۹ دلار قیمت دارد.

در پایان نیز به دوربین C3 برای حرفه ای ها می رسیم که ۶۹۹ دلار قیمت دارد. این گجت بدنه ای مستحکم دارد و ابعادش نیز به اندازه کف دست است. یک نمایشگر تاچ ۳ اینچی LCD هم برای آن در نظر گرفته شده که قادر است حرارت را با بالاترین دقت تشخیص دهد.

duo_r_left c3_wifi_option_2 duo_r_left flir_c3 flir_duo_right_side

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato