با S-Skin آشنا شوید؛ ابزار مخصوص سامسونگ برای مراقبت و ترمیم پوست

با S-Skin آشنا شوید؛ ابزار مخصوص سامسونگ برای مراقبت و ترمیم پوست

نمایشگاه CES یکی از شمار بی انتهای رویدادهای بین المللی است که به عام ترین گجت های مصرفی روزانه کاربران، یعنی کامپیوتر، تلویزیون، موبایل و کنسول بازی اختصاص ندارد.

در جریان این نمایشگاه که کمتر از یک هفته به طول می انجامد، شرکت های کوچک و بزرگ متعددی سعی دارند خلاقیت و نوآوری خود را به رخ دیگران بکشند؛ این مسئله هم محصور به هیچ شاخه ای نیست.

در چنین شرایطی کمپانی های بزرگی مانند سامسونگ نیز سعی دارند پارافراتر از حوزه های فعالیتی سابق خود گذاشته و دستاوردهای متفاوت، اما همچنان مرتبط با تکنولوژی را به نمایش در بیاورند.

skinp1060244hifile1400-w600

گجت S-Skin یکی از همین دستاوردهای دور از انتظار است که با قالب نام های شناخته شده اپلیکیشن های اندرویدی سامسونگ پای به CES 2017 گذاشته و مراقبت و بهبود کیفیت از پوست شما را هدف قرار داده است.

این دیوایس از دو بخش مجزا تشکیل شده: یکی دستگاه هوشمند لیزری که با بهره مندی از تشعشات فرکانس معینی از نورهای رنگی، وضعیت پوست کاربر را سنجیده، اطلاعات را بازگو کرده، و در نهایت به ترمیم بافت ها می پردازد.

skinp1060254hifile1400-1-w600

از سوی دیگر برچسب های مخصوصی در جعبه این محصول حضور دارند که با تجهیز میکروسوزن های مخصوصی (که با چشم غیر مسلح قابل دیدن نیستند) روی پوست قرار گرفته و با ورود سوزن ها به داخل بافت بدن، مواد مورد نیاز برای ترمیم، صیقلی و براق شدن آن را تزریق می نمایند.

این دیوایس جالب توجه تنها بخشی از مجموعه برنامه های واحد آزمایشگی کمپانی سامسونگ در نمایشگاه امسال است؛ S-Skin فعلاً در مرحله تایید نهایی طراحی قرار داشته و تاریخ عرضه و قیمتش هنوز مشخص نیست.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato