به روز رسانی کاربردی سیستم خودران اتومبیل های تسلا امروز از راه می رسد

به روز رسانی کاربردی سیستم خودران اتومبیل های تسلا امروز از راه می رسد

اگر به خاطر داشته باشید وقتی که دومین نسخه از سیستم خودران اتومبیل های تسلا در اختیار کاربران قرار گرفت، ایلان ماسک مدعی شد تجربه رانندگی «تمام خودکار» فعال شده، اما تمام ویژگی ها و امکاناتش از ابتدا فعال نیستند.

به عبارتی تصمیم بر آن بود که امکانات بیشتر بعد از تکامل نهایی و بهینه سازی به مرور با آپدیت های مختلف ارائه گردند.

اوایل ماه جاری مدیرعامل تسلا در حساب کاربری توییترش اذعان کرد بیشتر ویژگی های کاربردی سیستم خودران اتومبیل های تسلا آماده به انتشار است و طی همان هفته در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

اما به نظر می رسد برخی از موانع از این اتفاق جلوگیری کردند و در حالی که حدود ۲ هفته از آن ادعا گذشته، بالاخره نهایی سازی به روز رسانی مد نظر صورت گرفته و از امروز برای تمام کاربران منتشر می شود.

2018-tesla-model-3

ماسک طی توییت جدیدی اظهار کرده آپدیت HW2 مکانیزم خودران تسلا از ساعاتی دیگر در اختیار ۱۰۰۰ اتومبیل نخست قرار خواهد گرفت و به مرور به دست تمام کاربران می رسد.

گفتنی است تمام اتومبیل هایی که از مهر ماه سال جاری به فروش رسیده اند از سیستم خودران HW2 برخوردار هستند، اما طبق گفته های فوق، اغلب امکانات نهایی و کاربردیش از امروز ارائه می شود.

ناگفته نماند ماسک ضمن این قضیه اذعان کرده اتومبیل های مجهز به سیستم HW1 نیز امروز به روز رسانی جدیدی را دریافت خواهند کرد که عملکرد و مکانیزم کلی و همینطور مود Ludicrous را ارتقا می بخشد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato