احتمالاً سامسونگ موبایل تاشو گلکسی X را در سال ۲۰۱۸ روانه بازار می کند

احتمالاً سامسونگ موبایل تاشو گلکسی X را در سال ۲۰۱۸ روانه بازار می کند

تا پیش از این شنیده ها حاکی از آن بود که اولین موبایل با نمایشگر انعطاف پذیر سامسونگ تا پیش از پایان سال تازه میلادی رخ نمایی خواهد کرد، اما گزارش های تازه نشان می دهند که شرکت مذکور نمی تواند زودتر از سال ۲۰۱۸ اولین نسل از گلکسی X را روانه بازار سازد.

بر طبق این گزارش تازه، غول کره ای در تامین یکی از متریال های اصلی سازنده نمایشگرهای انعطاف پذیرش دچار مشکل شده. ماده مذکور که «فیلم polyimide» نام دارد، یک ورقه بسیار نازک و انعطاف پذیر از جنس پلیمر است که مقاومت بالایی را در مقابل گرما یا سرمای شدید از خود نشان می دهد.

شرکت کره ای «Kolon Industries» مسئول تامین این ماده اولیه برای موبایل ساز هموطن خود شده است، اما بر طبق گزارش مذکور این شرکت در سال جاری به هیچ وجه امکان تامین نیاز انبوه سامسونگ را ندارد. این کمپانی در میانه های سال قبل اعلام کرده بود که قادر نیست زودتر از پایان ژانویه ۲۰۱۸ بسترهای فنی و مالی لازم را برای تولید انبوه ماده polyimide فراهم نماید.

با این وضع منطقی خواهد بود که انتظار داشته باشیم اولین موبایل تاشو کمپانی سامسونگ در میانه های سال ۲۰۱۸ روانه بازارهای مصرف شود. منبع این خبر مدعی شده که اولین نمونه های واقعی گلکسی X تا پایان امسال روئیت خواهند شد، اما برای عرضه نهایی محصول می بایست زمان بیشتری را به انتظار نشست.

حال باید دید بالاخره کدام موبایل ساز بزرگ دنیا می تواند اولین تلفن هوشمند انعطاف پذیر را روانه بازار سازد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato