ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ویجیاتو - بازی

مهم ترین اتفاقات کنفرانس رونمایی از نینتندو سوییچ را در 10 دقیقه تماشا کنید

پس از انتظارات فراوان، سرانجام کمپانی نینتندو طی رویدادی تقریبا طولانی اطلاعات کاملی از کنسولش را با بازیکن ها به اشتراک گذاشت که با تماشای آن می توانستید نسبت به قیمت، تکنولوژی های استفاده شده ...

محمد کریمی
نوشته شده توسط محمد کریمی | ۲۴ دی ۱۳۹۵ | ۲۰:۱۵

پس از انتظارات فراوان، سرانجام کمپانی نینتندو طی رویدادی تقریبا طولانی اطلاعات کاملی از کنسولش را با بازیکن ها به اشتراک گذاشت که با تماشای آن می توانستید نسبت به قیمت، تکنولوژی های استفاده شده برای جوی کان ها و بازی هایی که در ماه های آتی برای دیوایس بعدی ژاپنی ها عرضه می شوند آگاهی پیدا کنید.

حالا یکی از اعضای یوتوب با نام Alex ویدیویی 10 دقیقه را ترتیب داده تا کسانی که نتوانستند کنفرانس را ببیند یا خواهان بازبینی آن هستند به سادگی با مهمترین اتفاقات رویداد آشنا شوند. پیش از تماشای ویدیو، بد نیست بدانید ژاپنی ها تصمیم گرفته اند تا نینتندو سوییچ را 3 مارس [13 اسفند] و با قیمتی مشابه پلی استیشن 4 اسلیم عرضه کنند.

یعنی شما برای داشتن پلتفرم هیبردی ژاپنی ها باید 299 دلار هزینه پرداخت کنید. همچنین با وجود معرفی بازی های گوناگون طی رویداد رونمایی از نینتندو سوییچ، اطلاعات به دست رسیده نشان می دهند که این کمپانی عناوین زیادی را به روز عرضه کنسول هیبردی خود نفرستاده است.

به گونه ای که شاید بهترین انتخاب های شما تنها The Legend of Zelda: Breath of the Wild و 1 2 Switch باشند. البته همچنان تا عرضه نینتندو سوییچ فاصله داریم و ممکن است نینتندو برنامه های بیشتری داشته باشد. ویدیو منتشر شده توسط Alex را می توانید ادامه مشاهده نمایید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی