وبلاگ نویسی زنده دیجیاتو: رونمایی از کنسول بازی نینتندو سوییچ؛ جمعه ساعت 07:30 [به اتمام رسید]

وبلاگ نویسی زنده دیجیاتو: رونمایی از کنسول بازی نینتندو سوییچ؛ جمعه ساعت 07:30 [به اتمام رسید]

بالاخره زمانی که میلیون ها گیمر از سراسر جهان منتظر آن بودند فرا رسید و تنها چند ساعت با رونمایی از کنسول نینتندو سوییچ، پلتفرمی که راه جدیدی برای بازی کردن را نشان مان می دهد فاصله داریم.

در این رویداد که فردا صبح راس ساعت ۰۷:۳۰ آغاز می شود، نینتندو علاوه بر اعلام تاریخ دقیق عرضه و قیمت رسمی سوییچ در سراسر جهان، به نمایش بازی های این کنسول هم خواهد پرداخت تا بستر را برای ارائه کنسول در ماه مارس مهیا سازد.

ما برای معرفی جدیدترین کنسول ژاپنی ها هیجان بسیاری داریم و امیدواریم که همانند Wii، سوییچ علاوه بر شروع قدرتمند، آینده بسیار درخشانی داشته باشد تا بتوانیم فرصت بازی کردن بهترین های این نسل را روی سوییچ داشته باشیم.

به هر صورت، تا چند ساعت دیگر این کنسول هیجان انگیز رونمایی می شود و نینتندو به ما می گوید که آن را در چه تاریخی و با چه قیمتی عرضه می کند. شما چطور پیش بینی می کنید؟ ۲۵۰ دلار یا ۴۰۰ دلار؟ کدام قیمت ها صحت دارند؟

ساعت ۰۷:۳۰ صبح فردا منتظرتان هستیم تا در کنار یکدیگر این رویداد را تماشا کنیم و جدیدترین اخبار را بشنویم. در بخش نظرات مشتاقانه دیدگاه شما در رابطه با کنسول جدید نینتندو را می خوانیم.

در ادامه همین پست و در زمان مقرر، وبلاگ نویسی زنده دیجیاتو از مراسم رونمایی کنسول بازی سوییچ را می توانید دنبال کنید.

ویجیاتو

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato