گلکسی S8 احتمالاً به دوربین سلفی 8 مگاپیکسلی با فوکوس خودکار مجهز است

رسانه های کره ای اذعان داشته اند که اقدام سامسونگ برای بهبود چشمگیر دوربین های سلفی موبایل های سری گلکسی (A (2017 بدون منظور نبوده و شرکت مذکور قصد دارد تا تجربه عکسبرداری با دوربین جلوی تلفن همراه گلکسی S8 را نیز ارتقا دهد.

خانواده گلکسی (A (2017 در اواسط دی معرفی شدند که در این میان تلفن های همراه گلکسی A7 و (A5 (2017 به دوربین های سلفی ۱۶ مگاپیکسلی مجهز شده اند که دقت مشابهی با دوربین های اصلی واقع در پشت آنها دارد. این در حالی است که موبایل اقتصادی تر (A3 (2017 نیز از سنسور ۸ مگاپیکسلی در جلوی خود بهره می برد.

سال گذشته غول تکنولوژی کره جنوبی تلفن های پرچمدار خود را به یک سنسور ۵ مگاپیکسلی مجهز کرد اما اینگونه که به نظر می رسد پرچمدار آینده گلکسی S8 دارای دوربینی با قابلیت فوکوس خودکار به وسیله فعال کننده انکودری است که نسبت به نمونه های معمول «VCM» امکان ساخت ماژول هایی با ضخامت کمتر را مهیا می کند.

در حال حاضر به طور معمول گجت ها از فوکوس ثابت بهره می برند و فوکوس اتوماتیک بیشتر در دوربین های اصلی واقع در پشت محصولات مورد استفاده هستند. اما اکنون سامسونگ نیاز کاربران به ثبت تصاویر سلفی با کیفیت تر را درک کرده و قصد دارد پرچمدار گلکسی S8 را با بهبودهایی در این زمینه راهی بازار کند.

به روز رسانی

شایعات گسترده ای پیرامون تاریخ معرفی و عرضه موبایل گلکسی S8 سامسونگ به گوش می رسند و هنوز معلوم نیست کدام یک به حقیقت تبدیل خواهد شد.

برخی از منابع معتقدند پرچمدار جدید کره ای ها طی رویدادی اختصاصی و جداگانه در ماه آپریل رونمایی می شود، اما در سوی مقابل بعضی دیگر تصور می کنند سامسونگ در کنگره جهانی موبایل از این تلفن هوشمند پرده برخواهد داشت و آن را در آپریل روانه بازار می کند.

تاریخی که به زمان عرضه احتمالی موبایل گلکسی S8 نسبت داده می شود ۱۵ آپریل (۲۶ فروردین ۱۳۹۶) ذکر شده است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟