ایسوس خرداد ماه سال آتی خانواده Zenfone 4 را روانه بازار می کند

اگرچه موبایل های خانواده Zenfone 3 ایسوس در سال ۲۰۱۶ مورد استقبال قرار گرفتند و فروش نسبتاً خوبی را تجربه کردند، اما کمپانی سازنده در سه فصل نخست این سال متحمل زیان گسترده ای شد.

حتی با وجود اینکه سه ماه پایانی با سوددهی همراه بوده، ضرر فصول پیشین به حدی بود که نتوانست در مجموع منفعتی را برای تایوانی ها داشته باشد.

ایسوس توانست در سال ۲۰۱۶ نزدیک به ۱۷.۵ میلیون واحد از موبایل های خانواده Zenfone را به فروش برساند، در حالی که این رقم در سال ۲۰۱۵ به ۲۰.۵ میلیون دستگاه رسیده بود.

هرچند معرفی موبایل های هوشمند خاص و مورد توجه Zenfone AR و Zenfone 3 Zoom در جریان نمایشگاه CES 2017 امیدها را برای امسال پر رنگ تر کرده و مدیران این شرکت قصد دارند رقم فروش را به ۳۵ الی ۴۰ میلیون واحد برسانند.

اما با همه این تفاسیر برخی از منابع موثق تایوانی معتقدند، ایسوس به احتمال زیاد همچون روال سال های اخیر نسل جدید پرچمدارانش را تحت عنوان Zenfone 4، خرداد ماه سال آتی روانه بازار خواهد کرد.

متاسفانه تا اینجای کار هیچ خبر یا حتی شایعه ای پیرامون مشخصات سخت افزاری خانواده مذکور در دست نیست، اما یقیناً با موبایلی به مراتب قدرتمندتر از Zenfone 3 طرف خواهیم بود.

ناگفته نماند کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ که ماه آینده برگزار می شود محتمل ترین رویداد برای معرفی و رونمایی کامل از محصولات جدید ایسوس به نظر می رسد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟