ادامه تحقیقات کمپانی «تکنولوژی های حمل و نقل هایپرلوپ» در فرانسه

در حال حاضر دو کمپانی به شکل جدی در حال کار روی ایده جالب ایلان ماسک هستند که در صورت موفقیت آمیز بودن، می تواند آینده سیستم حمل و نقل را متحول سازد. یکی از این دو شرکت «(Hyperloop Transportation Technologies (HTT» است که هم اکنون کمی از رقیب خود عقب مانده و سعی دارد حضور خود در این حوزه را افزایش دهد.

اخیراً کمپانی مورد اشاره بیان کرده که برای تحقیقات خود ساختمانی ۳۰۰۰ متر مربعی در شهر تولوز فرانسه در اختیار خواهد داشت. آن طور که به نظر می رسد «تکنولوژی های حمل و نقل هایپرلوپ» مانند دیگر ساختمان های خود، مبلغی را برای تصاحب ملک مورد اشاره پرداخت نکرده است.

این شرکت در اظهار نظر خود بیان کرده که شهر تولوز تسهیلات مذکور را در اختیارشان گذاشته و علاوه بر آن زمینی نیز برای انجام آزمایشات در دسترس آنها قرار داده است. موقعیت جدید HTT در فرودگاه «Francazal» واقع شده که دولت محلی نام آن را به «پارک نوآوری» تغییر داده است.

گفتنی است به نظر می رسد که یک شکاف کاملاً مشخص بین دو بازیگر صنعت هایپرلوپ در حال وقوع است. کمپانی هایپرلوپ وان تمرکز خود را روی آمریکا، آسیا و امارات معطوف کرده در حالی که HTT در صدد است تا حضور خود را در شهرهای اروپایی پر رنگ تر کند.

همچنین خبرها اذعان داشته اند که «دیرک آلبورن»، مدیر عامل کمپانی HTT، توانسته است با بهره مندی از استعدادهای خود و بدون صرف هیچ هزینه ای، سرمایه های زیادی را برای شرکت به ارمغان آورد؛ سرمایه ای که طبق اظهارات پیشین آنها بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟