همه چیز درباره آیفون 13
سرویس رومینگ 4G ایرانسل اکنون در ۱۰ کشور ارائه می شود

سرویس رومینگ 4G ایرانسل اکنون در ۱۰ کشور ارائه می شود

ایرانسل خبر می دهد که همکاری تازه ای را با مراکز مخابراتی کشورهای کره جنوبی و آلمان آغاز کرده و در این دو کشور نیز خدمات ۴G به افرادی که از سیم کارت ایرانسل استفاده کنند تعلق می گیرد. با این حساب، تعداد کشورهایی که ایرانسل در آنها رومینگ ۴G ارائه می دهد، به ۱۰ عدد رسید.

مشترکان اپراتور مورد بحث از این پس در مناطق تحت پوشش اپراتورهای SK کره جنوبی و اپراتور Deutsche Telecom آلمان می‌توانند از خدمات اینترنت پرسرعت نسل چهار بهره‌ مند شوند.

بر اساس گزارش ایرانسل، پیش از این امکان استفاده از آخرین نسل فناوری اینترنت همراه در کشورهایی همچون عمان، روسیه، سوئد، امارات متحده عربی و اپراتور LGU+ کره جنوبی برای مشترکان ایرانسل فراهم شده بود و در آینده نزدیک سرویس مورد اشاره به کشورهای دیگر نیز گسترش خواهد یافت. در همین حال، مشترکان اپراتورهای فوق نیز می‌توانند هنگام مسافرت به ایران از شبکه گسترده نسل ۴ و ۴.۵ اینترنت همراه ایرانسل استفاده کنند.

ایرانسل خبر می دهد که مشترکان اعتباری می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری *۱۱۱*۱# پیش از خروج از کشور نسبت به فعال‌سازی سرویس رومینگ اقدام کنند و با شماره‌گیری کد دستوری *۱۱۱*۳# بسته‌های اینترنت ویژه رومینگ را فعال کنند. همچنین با شماره‌گیری کد *۱۱۱*۶# امکان آگاهی از مقدار باقی‌مانده اعتبار بسته‌ها امکان‌پذیر است.

البته ذکر این نکته نیز لازم است که ایرانسل به طور کلی با ۴۱۸ اپراتور در ۱۵۵ کشور قرارداد داشته و کاربرانش می توانند به استفاده از خدمات تلفن همراه حتی در هواپیما ادامه دهند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه رومینگ در وب‌سایت ایرانسل مراجعه کنید.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato