انتشار تصاویری از نسخه ساده تر Windows 10 مایکروسافت

هفته گذشته بود که خبر دادیم مایکروسافت احتمالاً نسخه ساده تری از ویندوز ۱۰ را برای حضور در بازار دیوایس های سبک و آموزشی و به خصوص رقابت با کروم بوک های گوگل در دست توسعه دارد.

حالا وب سایت Windows Blog Italia تصاویری از محیط کاربری این سیستم عامل احتمالی را منتشر کرده که برخلاف انتظارات شمایل نه چندان متفاوت آن با نسخه اصلی ویندوز ۱۰ را نمایش می دهد.

با نگاهی به اسکرین شات های ویندوز ۱۰ کلاود که به نظر از روی نسخه اینسایدر توسعه دهندگان برداشته شده به سادگی درخواهید یافت که مایکروسافت تلاش داشته تجربه ظاهری سیستم عاملش با نسخه استاندارد فرق نداشته باشد.

گفتنی است طبق شنیده های پیشین این سیستم عامل برخلاف نامش روی بستر کلاود اجرا نمی شود، اما فقط قادر است اپلیکیشن های پلتفرم یونیورسال ویندوز را اجرا کند.

در واقع کاربران می توانند مشابه با Windows RT که قبلاً همراه با نسل اولت تبلت های سرفس منتشر شده بود، فقط از نرم افزارهایی که از طریق ویندوز استور قابل دانلود یا خریداری هستند استفاده کنند

هنوز مشخض نیست که مایکروسافت چه برنامه زمانی برای انتشار ویندوز ۱۰ کلاود دارد، اما با توجه به تصاویر فوق می توان حدس زد که در فاصله نه چندان دور (شاید همراه با به روز رسانی Creators) شاهد عرضه این سیستم عامل خواهیم بود.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟