همه چیز درباره آیفون 13
قابلیت بتای تماس ویدیویی به نسخه پایدار پیام رسان Signal اضافه شد

قابلیت بتای تماس ویدیویی به نسخه پایدار پیام رسان Signal اضافه شد

اگر از کاربران پیام رسان رمزنگاری شده سیگنال هستید، احتمالا بدتان نمی آید که قابلیت جدید نسخه پایدار اپلیکیشن را امتحان کنید. تماس ویدیویی بالاخره راه خود را به سوی این پیام رسان امن هم باز کرد و چند روز پیش به نسخه بتای آن اضافه شد. تیم سیگنال برای عملکرد هر چه بهتر این قابلیت ساختار کلی تماس ها در اپلیکیشن را دگرگون کرده تا بتواند کیفیت صدای خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد.

برای چک کردن این که آیا قابلیت مذکور به موبایل شما رسیده یا نه، کافیست وارد منوی تنظیمات سیگنال شده و از بخش Advanced وجود گزینه Video Calling Beta را چک کنید. توجه کنید که برای تست تماس ویدیویی هم شما و هم طرف مکالمه تان باید قابلیت را از این منو فعال کرده باشید.

البته هدف نهایی تیم سیگنال این است که قابلیت را به طور پیش فرض برای همه کاربران فعال کند، ولی تا پیش از محقق شدن این موضوع می بایست از برطرف شدن کلیه باگ ها و مشکلات آن مطمئن شده باشد.

جالب است که تماس ویدیویی در حالی به نسخه پایدار سیگنال در iOS و اندروید آمده که هنوز در فاز بتا و آزمایشی به سر می برد. برای این که شما هم بتوانید چنین قابلیتی را تست کنید، می توانید همین حالا آخرین نسخه پیام رسان را از وبسایت APKMirror دانلود نمایید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato