اسپیکر هارمان مجهز به کورتانا؛ معرفی در MWC 2017؟

دستیارهای صوتی خانگی گوگل هوم و آمازون اکو در حال حاضر بهترین گزینه های بازار تازه نفس سیستم های هوشمند هستند، اما بدون تردید این مارکت پتانسیل کافی برای ورود سایر کمپانی های تکنولوژیک جهان را نیز دارد.

شواهد نشان می دهد مایکروسافت و سامسونگ با اتکا به تکنولوژی های هوشمند در دسترس شان در صف اول به چالش کشیدن گوگل و آمازون قرار دارند و ارائه دستیاری خانگی از سوی آنها در آینده نزدیک دور از انتظار نیست.

دوشنبه گذشته مشخص شد که کمپانی هارمان پیشنهاد تصاحب 8 میلیارد دلاری سامسونگ را پذیرفته و از این پس رسماً کره ای ها را می توان به عنوان مالک شرکت باتجربه آمریکایی دانست. از طرفی مایکروسافت هم بدش نمی آید به لطف کورتانا به جمع گجت های هوشمند خانگی بپیوندد.

سرور ابری

با همه این تفاسیر ساعاتی پیش تاییدیه اسپیکر هوشمند هارمان کاردن مجهز به کورتانا و مبتنی بر سیستم عامل لینوکس که اواخر آذر ماه به طور غیرمستقیم رونمایی شد، در سامانه بین المللی وای-فای رویت گردیده که از عرضه قریب الوقوع آن حکایت دارد.

به این ترتیب به نظر می رسد دستیار صوتی هوشمند هارمان-کورتانا آماده معرفی رسمی است و شاید در جریان کنگره جهانی موبایل 2017 که هفته آینده برگزار می شود، توسط سامسونگ رونمایی گردد.

در پایان تیزر کوتاه ملاقات اسپیکرهای نیرومند و باکیفیت هارمان کاردن با دستیار صوتی کورتانای مایکروسافت را مجدداً تماشا کنید:

 

سرور ابری

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟