ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

گوپرو اپلیکیشن ویرایش تصویر پرچمداران جدید هوآوی را تامین می کند

گوپرو که در بازار آمریکا با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم می کند، حالا برای بهبود وضعیت، دست همکاری خود را به سوی چین معطوف کرده است. این شرکت در نمایشگاه موبایل بارسلون اعلام ...

گوپرو که در بازار آمریکا با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم می کند، حالا برای بهبود وضعیت، دست همکاری خود را به سوی چین معطوف کرده است. این شرکت در نمایشگاه موبایل بارسلون اعلام کرده پرچمداران بعدی هوآوی که روز گذشته در همین نمایشگاه معرفی شدند، به یک نسخه ی ویژه از نرم افزار ویرایش عکس Quik ساخت گوپرو مجهز خواهند بود.

این همکاری به خوبی می تواند نام گوپرو را به اقصی نقاط جهان براسند، چرا که شرکت چینی ظرف تنها 3 ماهه ی پایانی سال 2016 بیش از 45 میلیون تلفن هوشمند به فروش رسانده و سومین تولید کننده ی بزرگ موبایل به حساب می آید.

گوپرو از طرف دیگر در طول سال گذشته با معضلات مختلف دست و پنجه نرم کرده است، از کاهش فروش و تعدیل نیروی 15 درصدی گرفته تا مشکل سقوط ناگهانی پهپادهای کارما و جمع آوری آن از بازار.

نکته ی دیگر اینکه دوربین پرچمداران اخیر این هوآوی در همکاری با شرکت آلمانی لایکا، تولید کننده ی مشهور دوربین های گران قیمت ساخته شده و بر همین اساس می تواند نظر کاربران علاقه مند عکاسی را، به خود محصول و اپلیکیشن ویرایش تصویر گوپرو جلب نماید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی