پس از فیلتر شدن Waze: فراخوان اسنپ برای توسعه نقشه بومی

پس از فیلتر شدن Waze: فراخوان اسنپ برای توسعه نقشه بومی

همانطور که پیش از این در دیجیاتو خواندید، اپلیکیشن مسیریاب Waze بنابر دستور قضایی فیلتر شده و اکنون استفاده از این برنامه با مشکلاتی همراه است. این اتفاق در حالی رخ داده که بر خلاف اظهارات وزیر ارتباطات، جایگزین قابل اتکایی برای این اپلیکیشن وجود ندارد و همین موضوع دردسرهایی را به وجود آورده است.

تاثیر فیلتر شدن ویز شاید بیش از همه برای مجموعه اسنپ محسوس باشد. رانندگان این سرویس اینترنتی (که اکنون تعداد آن ها به بیش از ۵۰ هزار نفر می رسد) برای مسیریابی سفرهای خود از Waze استفاده می کردند و حالا باید به فکر گزینه ای جایگزین باشند.

بر همین اساس اسنپ امروز طی بیانیه ای که در اختیار دیجیاتو قرار داده، اعلام کرده که از مدتی پیش با اتکا به دانش بومی و نخبگان علمی و دانشگاهی، در حال آماده‌سازی یک نرم‌افزار کاملا بومی و امن بدون هیچگونه خروج اطلاعات از کشور، برای استفاده در سرویس‌های ناوبری این شرکت است.

آنچه اسنپ تاکید بسیار زیادی روی آن دارد این است که نرم افزار یادشده دارای یک نقشه کاملا بومی و سیستم ناوبری طبق استانداردهای جهانی است و تمامی سرورهای مربوط به این نرم‌افزار داخل دیتاسنترهای ایرانی قرار دارد که از بالاترین پروتکل‌های امنیتی بهره می‌برند.

و حالا اسنپ همزمان با تولید و توسعه این نرم‌افزار نقشه و راهبری بومی، از تمامی شرکت‌ها و شخصیت‌های علاقه‌مند به همکاری در توسعه اپلیکیشن یاد شده دعوت کرده تا به این شرکت ملحق شوند.

علاقه مندان به این موضوع می‌توانند از طریق پست الکترونیک pr@snapp.cab در رابطه با این موضوع با اسنپ در ارتباط باشند.

نظرات ۵۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato