تنها پس از شش ماه، رهبر پروژه لون بار دیگر جایگزین شد

تنها پس از شش ماه، رهبر پروژه لون بار دیگر جایگزین شد

آلفابت به عنوان شرکت مادر گوگل همیشه به دنبال برنامه های نوین و بلندپروازانه ای بوده که برخی از آنها مانند لنزهای چشمی هوشمند و پروژه لون با مشکلات متعددی در روند توسعه خود مواجه هستند.

پروژه لون که رؤیای ارائه اینترنت در سرتاسر دنیا توسط بالون های هوایی را در سر دارد، در حالی مدیر عامل اجرایی جدیدی را برای خود انتخاب کرده که تام مور، مدیر پیشین، تنها شش ماه رهبری آن را بر عهده داشت.

گفتنی است «آلستار وستگارث» که پیشتر سابقه مدیریت کمپانی آنتن های وایرلس Quintel را در کارنامه خود داشته، جایگزین «تام مور» می شود که در اوایل شهریور ماه به سمت رهبری پروژه لون برگزیده شده بود.

لازم به ذکر است تیم پروژه لون در اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی بهبودهای فراوانی را در بالون های خود به انجام رسانده و هم اکنون آنها از طریق هوش مصنوعی می توانند به صورت بهینه تری در هوا پرواز کرده و اینترنت را به اقصی نقاط دنیا منتشر کنند.

سخن گوی کمپانی «اکس» که پیشتر با نام «گوگل اکس» شناخته می شد در این باره اذعان داشت که «تام مور» به خواسته خود از سمت مدیریت پروژه کناره گیری کرده اما او کماکان در آزمایشگاه لون در نقش مشاور به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato