ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

توییتر و احتمال توسعه سرویسی حرفه ای با حق اشتراک ماهیانه 19.99 دلار

توییتر در نظر دارد تا یک سرویس مبتنی بر حق اشتراک را برای کاربران حرفه ای ارائه کند. کاربران توییتر اخیراً تصاویری را منتشر کرده اند که محیط کاربری نسخه پولی را به تصویر کشیده ...

حسام الدین جعفری
نوشته شده توسط حسام الدین جعفری | ۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۶:۰۰

توییتر در نظر دارد تا یک سرویس مبتنی بر حق اشتراک را برای کاربران حرفه ای ارائه کند. کاربران توییتر اخیراً تصاویری را منتشر کرده اند که محیط کاربری نسخه پولی را به تصویر کشیده و امکانات جدید آن نظیر آمار و ارقام، هشدار خبرهای فوری و اطلاعات در مورد مباحث توییت شده توسط فالوورها را نشان می دهد.

طبق اطلاعات منتشر شده قابلیت های پیشرفته در قالب اپلیکیشن Tweetdeck عرضه خواهد شد و سرویس اصلی کماکان رایگان خواهد ماند. در همین رابطه یکی از سخنگویان توییتر به وبسایت The Verge گفت:

ما به طور منظم روی تجربه کاربران در محیط توییتر مطالعه می کنیم و از بازخوردهای آنها برای بهبود تصمیمات خود جهت سرمایه گذاری بهره می بریم و در حال حاضر نیز روش های مختلفی را برای ارزشمندتر کردن Tweetdeck نزد کاربران حرفه ای مورد بررسی قرار می دهیم.

طبق اطلاعاتی که توسط منابع آگاه فاش شده، کمپانی مورد اشاره هنوز شروع به ساخت سرویس مذکور نکرده است. همچنین شرکت توییتر نظرسنجی را برای کمک به تیم توسعه جهت اولویت بندی نقشه راه سرویس پریمیوم خود طراحی کرده است.

گفتنی است در حال حاضر که درآمد حاصل از تبلیغات کمپانی توییتر رو به کاهش است، دریافت حق اشتراک می تواند به جریانی حیاتی در درآمدهای این شرکت تبدیل شود.

هنوز مشخص نیست که آیا سرویس های پیشرفته معرفی شده می تواند یکی از تجارت های کلیدی توییتر را رقم زند یا خیر اما با وجود حملاتی که از هر سو به سوی شرکت مورد اشاره روانه شده، هر سرمایه گذاری روی محصولات می تواند خبر خوبی برای کاربران توییتر باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی