ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ویجیاتو - بازی

دورهمی؛ ارتش دو نفره

هنوز هم بسیاری از علاقه مندان به بازی های ویدیویی لزومی برای خرید پلی استیشن 4 یا اکس باکس وان نمی بینند و با همان کنسول های قدیمی که دارند خوش می گذرانند. چه ایرادی ...

محسن وفانژاد
نوشته شده توسط محسن وفانژاد | ۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۳:۳۰

هنوز هم بسیاری از علاقه مندان به بازی های ویدیویی لزومی برای خرید پلی استیشن 4 یا اکس باکس وان نمی بینند و با همان کنسول های قدیمی که دارند خوش می گذرانند. چه ایرادی دارد؟

ما برای این دسته از کاربران هم پیشنهادهای دل انگیزی داریم تا سرگرمشان کنیم. گرچه در شب های گذشته، بازی های بسیاری برای پلی استیشن 3 و اکس باکس 360 معرفی کردیم اما امشب فقط و فقط، می خواهیم بازی های دو تا چهار نفره برای این دو کنسول (و البته پی سی) معرفی کنیم.

سری بازی Army of Two

  • اکس باکس 360، پلی استیشن 3

حقیقتا سری بازی Army of Two بازی های چندان برجسته و درجه یکی نیستند. چه در سال 2008 که تازه شماره اول آن آمده بود و چه حالا که مدت ها از آن گذشته و سن و سالی به آن آمده.

تنها بازی کردن Army of Two لذت خاصی ندارد و یک سری مراحل را پشت سر می گذارید و بازی هم تمام می شود، احتمالا هیچ شوقی هم پیدا نخواهید کرد تا از آن لذت ببرید.

اما وقتی که دو نفره تک تک مراحل را بازی کنید، متوجه می شوید، مقابله با ارتشی از دشمنان، دوشادوش هم چه لذتی خواهد داشت. می توانید پشت به پشت هم، دشمنان را لت و پار کنید و به پیش بروید.

سه نسخه از این بازی روی دو کنسول پلی استیشن 3 و اکس باکس 360 عرضه شده که آخرین آن ها (در سال 2013 منتشر شد) اصلا ارزش بازی کردن هم ندارد. بنابراین دو نسخه ابتدایی با نام های Army of Two و Army of Two: The 40th Day را حتما دو نفره تجربه کنید.

Portal 2

  • پی سی، اکس باکس 360، پلی استیشن 3

باید دو دوست دلخوش و شاد باشید تا از پورتال 2 لذت ببرید و مسائل را با شوخی و خنده حل کنید. شاید در باطن، پورتال 2 یک بازی جدی و تاریک باشد اما وقتی دو نفره بازی کنید و این ربات های احمق به هم می افتند، متوجه می شوید که همه چیز شوخی است.

بنابراین شما هم جدی نگیرید، شاید حل کردن بسیاری از معماها دشوار و نفس گیر باشد اما بخندید و مسخره بازی در بیاورید تا واقعا از پورتال 2 لذت ببرید.

حل معماها به صورت همکاری دو نفره مسئله ای است که در کمتر بازی هایی دیده ایم و دلمان هم برای ساخته شدن نسخه جدیدی از این بازی تنگ شده. اگر قبلا هم بازی کرده اید، احتمالا تجربه دوباره پورتال 2 بسیار شیرین باشد.

سری بازی Left 4 Dead

  • پی سی، اکس باکس 360

4 نفر در برابر یک ارتش بزرگ از زامبی ها. نه از زامبی های احمق و کند که در رزیدنت اویل یا واکینگ دد دیده اید، از آن هایی که مثل اسب می دوند و مایعات سمی به شما پرتاب می کنند تا ذوب شوید.

Left 4 Dead یک همچین شرایطی را برای شما ایجاد می کند و تا دلتان بخواهد زامبی وجود دارد که شما را درگیر کنند. کافی است یک خانه امن پیدا کنید و در آن نفس راحتی بکشید.

البته توصیه می شود که حتما Left 4 Dead 2 را بازی کنید و بی خیال نسخه اول شوید (هیچ چیز خاصی در نسخه اول نیست که در L4D2 نباشد، مطمئن باشید).

بهتر است شب ها شروع کنید به بازی کردن تا هم ظلمات شب شما را در بر بگیرد و بترسید و هم از شدت هیجان متوجه گذر زمان نشوید و شاهد غروب آفتاب باشید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • محمدی
    محمدی | ۶ فروردین ۱۳۹۶

    ارتش دونفره زیاد جالب نیست گیم پلی جالبی نداشت

مطالب پیشنهادی