گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس دقیقا چه تفاوت هایی با هم دارند؟

گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس دقیقا چه تفاوت هایی با هم دارند؟

همانطور که می دانید لحظاتی پیش دو موبایل مورد انتظار گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس توسط سامسونگ معرفی شدند که با وجود تشابهات بسیاری که در آنها وجود دارد، تفاوت های کلیدی نیز وجود دارد که می تواند تأثیر بسزایی در انتخاب خریدار داشته باشد.

هر دو موبایل مورد اشاره از طراحی مشابهی بهره برده و دارای نمایشگر دارای انحنا از هر دو طرف هستند که حاشیه های بسیار کمی در اطراف آن وجود دارد. علاوه بر آن قسمت پشتی دستگاه را نیز پوششی شیشه ای در بر گرفته که در آن دوربین، سنسور اثر انگشت و سنسورهای مربوط به دوربین نیز مشاهده می شود.

اما یکی از مهم ترین تفاوت های اساسی گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس سایز نمایشگر است که مدل کوچکتر دارای صفحه نمایش ۵.۸ اینچی بوده در حالی که نسخه پلاس به پنلی ۶.۲ اینچی مجهز شده است. هر دو نمایشگر دارای رزلوشن +QHD با دقت ۲۹۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل هستند و از این لحاظ تفاوتی در آنها مشاهده نمی شود.

تفاوت در سایز نمایشگر به تفاوت در ابعاد و اندازه باتری نیز منجر شده است. گلکسی اس ۸ دارای ابعاد ۱۴۸.۹ در ۶۸.۱ در ۸.۰ میلی متر است در حالی که نسخه پلاس ابعاد ۱۵۹.۵ در ۷۳.۴ در ۸.۱ را داراست. همچنین سامسونگ باتری های ۳۰۰۰ و ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی را به ترتیب برای S8 و +S8 در نظر گرفته که تقریباً عمر باتری مشابهی را نیز برای دو گجت ارائه خواهند داد.

ناگفته نماند موبایل های مورد اشاره در تاریخ ۱ اردیبهشت به بازار عرضه خواهند شد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato