انتشار اولین عکس های جاسوسی از مرسدس بنز S کلاس فیس لیفت 2018

انتشار اولین عکس های جاسوسی از مرسدس بنز S کلاس فیس لیفت 2018

مرسدس بنز کلاس S خود را با یک فیس لیفت جدید به عنوان مدل ۲۰۱۸ به صورت رسمی در نمایشگاه شانگهای که در اواخر فروردین برگزار خواهد شد رونمایی خواهد کرد.

حال تصاویری بدون هر گونه پوشش مخفی شونده از طراحی بدنه و داخل این خودروی لوکس منتشر شده و می توانیم تقریبا دو هفته جلوتر نگاهی به تغییرات مدل فیس لیفت به صورت غیر رسمی داشته باشیم.

در بخش جلوی خودرو شاهد باز طراحی سپر هستیم که با استفاده از یک نوار کروم در سرتاسر عرض خودرو در بخش وروردی هوا کار شده است.

پنجره مشبک با طراحی جدید و استفاده از کروم کاری بیضی شکل و تغییر در طراحی چراغ های LED موسوم به Mutlibeam از دیگر تغییراتی است که می توان در عکس منتشر شده مشاهده کرد.

تغییرات بخش عقب خودرو جزئی تر به نظر می رسند. در بخش سپر عقب شاهد تغییر جزئی هستیم و یک نوار کروم دو سر خروجی اگزوز را به هم دیگر پیوند می دهد و به نوعی آن ها را به احاطه خود در آورده است.

در داخل اتاق از یک صفحه نمایش بزرگ تر برای سیستم های رسانه ای و سرگرمی و همینطور صفحه نمایش تمام دیجیتال نشان دهنده سرعت و آمپر سنج ها استفاده شده است. همینطور فرمان سه شاخه ای مرسدس جایگزین فرمان دو شاخه ای فعلی شده است.

مدلی که عکسهای آن به نوعی لو رفته است S560 4Matic است که به نوعی احیا مجدد این نام و جایگزینی آن با مدل S550 فعلی است. در باقی کشورها این مدل تحت نام S500 به فروش می رسد.

پیش تر در طی یک مطلب جداگانه به معرفی نسل جدید قوای محرکه مرسدس بنز و تکنولوژی های به کار رفته در آن پرداخته بودیم. اما به صورت مختصر مرسدس بنز موتور ۴.۷ لیتری V-8 توربو دوقلو به قدرت ۴۴۹ اسب بخار که در مدل فعلی در حال استفاده است را جایگزین موتور ۴ لیتری V-8 با همان قدرت ۴۴۹ اسب بخاری خواهد کرد. گشتاور این موتور نیز به ۷۰۰ نیوتن متر می رسد.

همچنین S کلاس اولین مرسدسی خواهد بود که از نسل جدید موتورهای ۶ سیلندر خطی این شرکت استفاده می کند. موتور ۶ سیلندر خطی به حجم ۳ لیتر مجهز به توربوشارژر با حداکثر قدرت ۴۰۲ اسب بخار و گشتاوری بیش از ۵۰۰ نیوتن متر خواهد بود.

در هر صورت با توجه به شایعات مرسدس از این مدل، یا در نمایشگاه شانگهای چین و یا در نمایشگاه نیویورک که هر دو در ماه آوریل برگزار خواهند شد رونمایی خواهد کرد.

با توجه به معرفی نسل جدید بی ام و سری ۷، مرسدس بنز نیز با سرعت خوبی آخرین نسل از کلاس S خود را با یک فیس لیفت جدید همراه کرده که ویژگی های جدیدی نظیر رانندگی خودکار  به آن اضافه خواهد کرد تا پرچمدار این کلاس با تجهیزات جدید و اختصاصی مرسدس بنز در صف اول خط مقدم قرار گیرد و به جنگ رقبای هموطن و...برود.

اما مهم ترین مسئله می تواند رونمایی این مدل در نمایشگاه شانگهای باشد که به نوعی نشان از اهمیت بازار کشور چین در بحث فروش این مدل خودروها خواهد بود که به نظر می رسد رفته رفته جایگزین بازار آمریکای شمالی از نظر اهمیت و میزان فروش خواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato