بعد از وقفه ای کوتاه عرضه آپدیت اندروید ویر ۲ از سر گرفته شد

بعد از وقفه ای کوتاه عرضه آپدیت اندروید ویر ۲ از سر گرفته شد

پیش از این گفتیم که کشف یک باگ پیش بینی نشده باعث شد تا دوباره گوگل عرضه اندروید ویر ۲ را متوقف سازد. اما به نظر می رسد مشکل فوق چندان جدی نبوده، چرا که حالا و با گذشت چند روز آپدیت مذکور برای ۵ ساعت هوشمند دیگر در دسترس قرار گرفته است.

ساعت های «M600» محصول Polar، مدل «Q Wander» و «Q Marshal» فاسیل، «Nixon Mission» و «Access» محصول «Michael Kors» گجت هایی هستند که به تازگی جدیدترین نسخه سیستم عامل پوشیدنی های هوشمند گوگل را دریافت می کنند. با این حساب تعداد ساعت های هوشمند دریافت کننده آپدیت فوق به ۱۹ دستگاه می رسد.

متاسفانه تمام ساعت های هوشمند اندرویدی موجود در بازار بخت بهره مندی از اندروید ویر ۲ را نخواهند داشت، ضمن این که هنوز گجت های پشتیبانی کننده ای وجود دارند که انتظار طولانی دریافت این آپدیت برای آنها به پایان نرسیده است.

با آن که گوگل در نسخه دوم اندروید مخصوص پوشیدنی های خود قابلیت های جذاب متعددی را در نظر گرفته، اما هنوز هم ساعت های هوشمند آنچنان که باید کاربری خود را به اثبات نرسانده اند، گرچه به طور حتم تجربه اندروید ویر ۲ روی ساعت هوشمند جدید کمپانی ال جی به مذاق هر کاربری خوش خواهد آمد.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato