معرفی بازی کات؛ 120 دقیقه

معرفی بازی کات؛ 120 دقیقه

محبوبیت کنونی «کات» نتیجه تصمیم خوب استودیوی «Papata Games» است. همانگونه که قبلا و با معرفی Blocky Basketball گفته بودیم، Score! Hero به موفقیت های فراوانی دست یافت چون توسعه دهنده جای اهمیت به قسمت های گوناگون و اضافی تمام توانش را روی بخش هایی گذاشت که کفایت می نمودند. خلاف بعضی سازندگان که نمی دانیم برای چه تمام المان ها را با هم می خواهند.

Papata Games برای تولید آخرین عنوانش از همین ایده کمک گرفته که به اعتقاد ما به موفقیت رسیده است. نمی خواهیم بگوییم کات عنوانی عالی بوده یا هنگام تجربه آن مشکلات اندکی خواهید دید؛ مکانیزم های ساخته این شرکت شباهت خیلی زیادی با Final Kick: Online Football داشته و گیم پلی همچنان به پختگی لازم نرسیده است. ولی خوب نکته اینجاست که کات با تمام نقاط ضعفش توانسته به هدفش برسد؛ سرگرمی مخاطبین.

استودیوی Papata Games برای توسعه کات به ترکیب «ضربات ایستگاهی» با «پنالتی» روی آورده و بنابراین شاهد دو بخش متفاوت گیم پلی هستیم. با یکی از آن ها بازیکن ها به نقاطه مختلف زمین رفته و توپ هایی را شلیک می کنند. برای شوت هم کافیست تا انگشت خود را به جهتی که می خواهید [اصطلاحا سوایپ] بکشید. اما قسمت دوم؛ اینجا عکس بخش پیشین بوده و نباید گلی دریافت نمایید.

جدا از ایده های اولیه، یکی از مهمترین المان هایی که روی جذابیت اینگونه عناوین نقش مهمی را ایفا می کند «سناریوها» هستند. برای تک تک توپ ها باید یک موقعیت متفاوت را تجربه کنید. Papata Games هم به این بخش توجه داشته و طی تمام مسابقات از جاهای مختلف زمین شوت می زنید اما متاسفانه سناریوهای سخت که شما را به چالش بکشند خیلی کم بوده و گاهی اوقات تعدد موقعیت های ساده [یعنی مدافعی سد راهتان نباشد] موجب خواهد شد تا خسته شوید.

برای حرکت دروازه بان کافیست روی نقطه ای که می خواهد پرش کند کلیک نمایید.

از دیدگاه گرافیک شاید «خوب» بهترین لقبی باشد که بتوانیم به کات بدهیم. شاید هنگام تجربه ساخته Papata Games با باگ هایی کوچک مواجه شوید اما با طراحی درست شخصیت ها و انیمیشن های حرکت آن ها این نقطه ضعف تقریبا به چشم نمی آیند. خوشبختانه بخش شنیداری کات هم به همین زیبایی بوده و جدا از استفاده از آهنگ های فوتبالی، گوینده به خوبی اتفاقات را بیان می کند.

البته به اعتقاد ما، هیجان گزارشات خیلی بالا نیست. حرف های خود را اینگونه به پایان می رسانیم که «کات» با وجود تمام شباهت هایش به Final Kick: Online Football، چون یک تجربه مناسب از فوتبال را به شما هدیه داده و تمرکزش را هم روی بخش جذاب رقابت با بقیه بازیکن ها گذاشته به سادگی می تواند شما را سرگرم کند. بنابراین به کسانی که خواهان یک طعم متفاوت از ورزش محبوب فوتبال هستند پیشنهاد می کنیم این اپلیکیشن را از دست ندهند.

پیش از انجام مسابقات باید یکی از لیگ ها که بسته به پاداش، تجربه و ورودی دسته بندی شده اند را انتخاب کنید؛ همانند بازی های Mini Clip.
بعد از افزایش Level، می توانید با پرداخت هزینه های زیاد بازیکن های خود را ارتقا دهید.
کات (فوتبال آنلاین)
  • کات (فوتبال آنلاین)
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: استودیو بازی سازی پاپاتا
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۶۳.۳ مگابایت
دانلود

کافه‌بازار

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato