اپل در حال توسعه آی مک جدید برای کاربران حرفه ایست

اپل در حال توسعه آی مک جدید برای کاربران حرفه ایست

روز گذشته در دیجیاتو خواندید که اپل برای آرام کردن کاربران حرفه ای و پاسخ به گلایه هایی که نسبت به مک بوک ها شد، قصد دارد در سال آینده مک پرویی جدید با نمایشگری حرفه ای را روانه بازار کند. اما «فیل شیلر» اعلام کرده که اپل آی مک تازه ای را نیز با تمرکز روی کاربران حرفه ای در سال جاری معرفی می کند.

بر اساس گفته های شیلر، معاون ارشد بازاریابی بین المللی اپل، صفحه نمایش لمسی از ویژگی های آی مک جدید اهالی کوپرتینو نخواهد بود زیرا کاربران حرفه ای «بیشتر به مباحثی از قبیل پرفورمنس، فضای ذخیره سازی و قابلیت ارتقا علاقه مند هستند.»

آی مک جدید با تمرکز بر پرفورمنس، فضای ذخیره سازی و قابلیت ارتقا توسعه می یابد
گفتنی است این صحبت ها احتمالاً بدان معنا نیست که کاربر می تواند آی مک پروها را همانند کامپیوترهای دسکتاپ مرسوم باز کند و تمام قطعات مورد نظرش را ارتقا دهد اما مسلماً بخش هایی برای تعویض و بهبود در نظر گرفته خواهند شد.

همچنین احتمال می رود برای پاسخ به نیاز کاربران حرفه ای، پردازنده های قدرتمندتری نظیر سری زئون و یا Core i7 با تعداد هسته های پردازشی بیش از چهار عدد مورد استفاده قرار گیرند و علاوه بر آن کارت های گرافیکی بهتر، حافظه های ذخیره سازی با ظرفیت بیشتر و البته پورت های تاندربولت ۳ نیز دور از انتظار نخواهند بود.

ناگفته نماند اپل تاریخ دقیقی را برای عرضه مدل های حرفه ای آی مک عنوان نکرده و تنها اشاره داشته که در سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه می شوند اما با توجه به رسم کمپانی مورد بحث احتمالاً می بایست در اواخر سال منتظر آی مک پرو باشیم.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato