زد تی ای از دوربین NeoAir VR پرده برداری کرد؛ رابط USB-C و قیمت صد دلاری

زد تی ای از دوربین NeoAir VR پرده برداری کرد؛ رابط USB-C و قیمت صد دلاری

همانطور که احتمالاً مطلع هستید، ZTE اخیراً رویدادی را تدارک دید که مسلماً «Nubia Z17 Mini» ستاره مراسم مذکور بود اما موبایل هوشمند مورد اشاره تنها محصول معرفی شده نبوده و کمپانی چینی از دوربین NeoAir VR نیز پرده برداری کرده است.

با اتصال NeoAir به تلفن های همراه خود قادر هستند تا ویدیوهای ۳۶۰ درجه را به صورت زنده روی فیسبوک، توییتر و یوتوب پخش کنند

گجت معرفی شده یک دستگاه کوچک مجهز به دو لنز فیش آی بوده که هر کدام زاویه دید ۲۱۰ درجه را به ارمغان می آورند. دوربین NeoAir VR قادر است تصاویر ۳۶۰ درجه ای با رزلوشن ۳۰۰۸ در ۱۵۰۴ پیکسل را تولید کند و همچنین ویدیوهای ثبت شده توسط آن نیز از دقت ۲۵۶۰ در ۱۲۸۰ پیکسل بهره می برند. نکته قابل اشاره دیگر این است که دوربین های به کار رفته دارای گشادگی دریچه دیافراگم f/2.4 هستند.

دیگر مشخصات NeoAir VR عبارتند از وزن بسیار سبک ۲۶.۵ گرمی، قطر ۳۷.۶ میلی متری و بهره مندی از رابط USB-C که می توان از این طریق دوربین را به صورت مستقیم به موبایل های اندرویدی متصل کرد. گفتنی است کاربران با اتصال NeoAir VR به تلفن های همراه خود قادر هستند تا ویدیوهای ۳۶۰ درجه را به صورت زنده روی فیسبوک، توییتر و یوتوب پخش کنند. اما برای استفاده از این قابلیت، تلفن هوشمند شما می بایست حداقل از ۲ گیگابایت رم برخوردار بوده و از قابلیت OTG نیز پشتیبانی کند.

ناگفته نماند قیمت در نظر گرفته شده برای دوربین ۳۶۰ درجه NeoAir VR معادل با ۱۰۱ دلار بوده اما متأسفانه زد تی ای هم اکنون برنامه ای برای عرضه آن در کشورهای دیگری به جز چین را ندارد.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato