مایکروسافت با «آکادمی اکس باکس»، بازی سازی را از پایه آموزش می دهد

مایکروسافت با «آکادمی اکس باکس»، بازی سازی را از پایه آموزش می دهد

فروشگاه سیدنی مایکروسافت، قرار است در این هفته میزبان آکادمی اکس باکس باشد که هدف از برگزاری آن، آموزش مراحل توسعه یک بازی ویدیویی است. البته باید خاطر نشان کرد که ردموندی ها تنها نیستند و آکادمی AIE هم آن ها را در این مسیر همراهی می کند.

طبق اطلاعات منتشر شده، تاریخ شروع برگزاری آکادمی با تعطیلی مدارس شرق استرالیا مصادف شده تا دانش آموزان بتوانند با شرکت در این دوره های آموزشی از نحوه توسعه یک بازی ویدیویی با خبر شوند و تا اندازه ای مراحل آن را بیاموزند.

طراحی، برنامه نویسی و توسعه یک بازی ویدیویی روی سخت افزار اکس باکس وان، از جمله بخش های آموزشی آکادمی اکس باکس هستند که تمامی آن ها شباهت بسیار زیادی به کلاس های آکادمی AIE دارند.

تمرکز اصلی آکادمی هم بر آن است که متقاضیان بتوانند با شرکت در جلسات آموزشی، طراحی یک بازی ویدیویی را از جنبه های مختلف ببینند و در مورد آن ها با دیگران به بحث و گفتوگو بپردازند.

هدف آکادمی آن است که دانش آموزان بتوانند پیش از شروع مراحل برنامه نویسی، ایده اولیه یک بازی ویدیویی را پیدا و در جهت پرورش دادن آن اقدام کنند. آکادمی آموزشی اکس باکس مایکروسافت از ۲۱ فروردین ماه آغاز شده و تا دوم اردیبهشت ماه ادامه پیدا می کند.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato