ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

خودرو

استقامت در سرعت 350 کیلومتر در ساعت؛ آزمایش موفقیت آمیز لوسید موتورز

کمپانی تازه تاسیس چینی- آمریکایی لوسید موتورز در جواب شایعاتی که محصول این کمپانی را ساخته ای غیر واقعی و نمایشی توصیف می کردند، دست به انجام آزمایشاتی در حاشیه نمایشگاه خودرو نیویورک زده است. بنابر ...

تیم خودرو
نوشته شده توسط تیم خودرو | ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۵:۱۵

کمپانی تازه تاسیس چینی- آمریکایی لوسید موتورز در جواب شایعاتی که محصول این کمپانی را ساخته ای غیر واقعی و نمایشی توصیف می کردند، دست به انجام آزمایشاتی در حاشیه نمایشگاه خودرو نیویورک زده است.

بنابر گفته lucid این خودرو آزمایش هایی را برای تخمین حداکثر سرعت، پایداری و مدیریت حرارت سیستم انتقال قدرت در این پیست گذرانده است.

آزمایشات موفقی که با سرعت محدود شده ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت به اتمام رسیده و این خودرو 1000 اسب بخاری را به یکی از سریعترین خودروهای الکتریکی تبدیل کرده است.

علت قدرت نمایی مدل مفهومی آلفا در پیست تحقیقاتی TRC پیدا کردن زمینه ای برای بهبود این خودرو و نشان دادن قابلیت های خیره کننده آن است

در مصاحبه ای مسئول فروش لوسید Air بیان کرده است که در این آزمون ها Alpha speed car به خوبی کار کرده است و اطلاعات مفیدی در مورد این خودرو در اختیار تیم تحقیقاتی قرار داده است.

به گفته ایشان؛ قدم بعدی این تیم انجام آزمایشات جدید بدون محدودیت سرعت با (حداکثر سرعت) و بررسی نتایج آن است.

بر اساس اطلاعاتی اولیه قیمت پایه این خودرو در حدود ۶۰ هزار دلار خوهد بود که البته بعد از کسر تشویق های دولتی تا حدود 52 هزار دلار کاهش می یابد و عرضه مدل تولید انبوه از اولین محصول لوسید موتورز در سال ۲۰۱۹ آغاز می شود.

بالاترین مدل خودرو با قدرت ۱۰۰۰ اسب بخار و قابلیت پیمایش ۴۰۰ مایل (حدود 650 کیلومتر) نیز با قیمتی در حدود 100 هزار دلار عرضه خواهد شد، بدین ترتیب لوسید قرار است به رقیبی سر سخت برای تسلا مبدل شود.

با توجه به ارقام و اعداد مطرح شده از سوی سازندگان خودروهای برقی به نظر می رسد که در آینده ای نه چندان دور دست یابی به شتاب صفر تا صد کمتر از 2 ثانیه نیز ممکن شود و شمار زیادی از خودروهای برقی آینده بتوانند عملکردی در حد و اندازه سوپر اسپرت های امروزی از خود نشان دهند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
  • sahand shabanloei
    sahand shabanloei | ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

    به پراید نمی‌رسه ????

  • تکنولوژی برتر... برتر
    تکنولوژی برتر... برتر | ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

    احسنت?

مطالب پیشنهادی