گردباد هنسی؛ معرفی داج چلنجر Demon با 1500 اسب بخار قدرت

گردباد هنسی؛ معرفی داج چلنجر Demon با 1500 اسب بخار قدرت

چندی پیش کمپانی داج با رونمایی از نسخه ارتقا یافته چلنجر با نام Demon سر و صدای بسیار زیادی به پا کرد؛ چرا که اعداد و ارقام مربوط به این خودرو بسیار شگفت انگیر و درخور تحسین هستند.

در زیر کاپوت چلنجر Demon همان موتور ۶.۲ لیتری هلکت قرار دارد اما با تغییرات ایجاد شده قدرت آن از ۷۰۷ به ۸۴۰ اسب بخار رسیده است.

این نسخه از چلنجر در عرض فقط ۲.۳ ثانیه عقربه های سرعت خود را بر روی سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت مماس می کند و قادر است مسافت یک چهارم مایل را در زیر ۱۰ ثانیه طی نماید.

اما مهندسین تیونر نا آرام هنسی ظاهرا چندان از این ارقام رضایت ندارند و با ارایه مجموعه پکیجی قدرت خروجی موتور را چهار رقمی کرده اند!

در صورت سفارش پکیج نهایی، قدرت این هیولا به رقم اعجاب انگیز ۱۵۰۰ اسب بخار می رسد که تقریبا دو برابر نسخه استاندارد است. اگر چه هنسی اطلاعاتی درباره شتاب این خودرو منتشر نکرده، اما به احتمال زیاد خواهد توانست چند دهم ثانیه از زمان ۹.۶۵ ثانیه که نسخه استاندارد در مسافت یک چهارم مایل از خود بر جای گذاشته، کم کند.

برای شرکت هر چه بهتر در مسابقات درگ هنسی تغییراتی در این هیولای آتشین داده که شامل مواردی مثل نصب پاراشوت (چتر پشتی) و میله های محافظ در داخل کابین می شود.

پروژه جدید تیونر تگزاسی را می توان یک تمرین قبل از ارایه نسل جدید ونوم جی تی دانست؛ چرا که گفته می شود جایگزین این خودرو به موتوری ۱۵۰۰ اسب بخاری مجهز خواهد شد.

بنابراین چنانچه به جای خودروهای عضلانی، طرفدار ابر اتومبیل ها هستید، می توانید منتظر نسل بعدی ونوم جی تی باشید.

این تیونر قول داده که ابر اتومبیل بعدیش خواهد توانست به سرعت باور نکردنی ۲۹۰ مایل (معادل ۴۶۶ کیلومتر) در ساعت دست پیدا کند. با این حساب بوگاتی شیرون باید منتظر یک رقیب تمام عیار باشد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato