سرویس دستیار بیکسبی از امروز شروع به کار می کند

همانطور که احتمالاً می دانید سامسونگ پیشتر عنوان کرده بود که دستیار صوتی بیکسبی به هنگام عرضه گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس ارائه نخواهد شد و آماده شدن آن کمی به طول خواهد انجامید. اما حالا به نظر می رسد که کاربران مجبور نیستند زمان زیادی را برای دسترسی به سرویس مورد اشاره منتظر بمانند.

گفتنی است بر اساس اعلام یک مقام رسمی کمپانی سامسونگ، دستیار صوتی بیکسبی امروز در اختیار علاقه مندان کره ای قرار می گیرد و احتمال می رود در روزهای آینده هم در دیگر کشورهای سراسر جهان عرضه شود.

بیکسبی در روزهای آتی در دیگر کشورهای سراسر جهان عرضه خواهد شد

گفتنی است طبق اطلاعات مندرج در وبسایت Phonearena، آپدیت دستیار صوتی بیکسبی از طریق OTA در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت، بنابراین چنانچه در حال حاضر یکی از موبایل های گلکسی اس 8 و یا اس 8 پلاس را در اختیار دارید، کمی منتظر بمانید تا در روزهای آتی این بروز رسانی را دریافت کنید.

ناگفته نماند بیکسبی هم اکنون تنها از زبان های انگلیسی (لهجه آمریکایی) و کره ای پشتیبانی می کند اما سامسونگ وعده داده تا اواخر سال 2017، تشخیص گفتار به زبان های دیگری از جمله آلمانی، چینی و اسپانیایی را بدان بیفزاید.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا بیکسبی می تواند تجربه کامل و لذت بخشی را همانند دیگر دستیاران صوتی نظیر گوگل اسیستنت، کورتانا، الکسا و سیری در اختیار کاربران قرار دهد یا خیر.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟