معرفی اپ Volume Notification؛ دسترسی به تنظیمات صدای اندروید فقط با یک اشاره

معرفی اپ Volume Notification؛ دسترسی به تنظیمات صدای اندروید فقط با یک اشاره

امان از روزی که دکمه های فیزیکی موبایل کارشان را به درستی انجام ندهند؛ آن وقت است که می بینید کارهای ساده ای مثل روشن و خاموش کردن دستگاه، ری استارت کردن و بالا و پایین بردن صدا چقدر برایتان عذاب آور می شوند.

اما اگر از گجت های اندرویدی استفاده می کنید، خوشبختانه برای هر مشکلی در آن همیشه راه جایگزینی هم هست. در خصوص کار نکردن دکمه های تنظیم صدا ده ها اپلیکیشن یا ویجت ساده وجود دارند که می توانید آن ها را به عنوان جایگزین دکمه ها به کار بگیرید.

Volume Notification نمونه ای فوق العاده کاربردی از این ویجت هاست؛ ابزار ساده ای که آنقدر تنظیم صدا را برایتان راحت می کند که شاید در صورت سالم بودن دکمه های فیزیکی هم بخواهید که از آن استفاده کنید.

این ویجت یک مگابایتی برای انجام وظیفه ساده ای طراحی شده: تمام تنظیمات صدای اندروید را در نوار ابزار جمع می کند تا مشغول هر کاری که باشید، با یک لمس ساده به آن ها دسترسی داشته باشید. اما همین ایده ساده نه فقط یکی از نقاط ضعف اندروید را به خوبی پوشش داده، بلکه به جلوگیری از استهلاک دکمه های فیزیکی هم کمک می کند.

با نصب اپلیکیشن سه آیکن تنظیم صدای موزیک، صدای تماس تلفنی و صدای زنگ به شکل یک نوار شیک و مینیمال به زیر نوار ابزار اصلی اضافه می شوند. حالا هر وقت که بخواهید می توانید این نوار را پایین بکشید و با جلو و عقب بردن اسلایدرها، تسلط کاملی بر تنظیمات صدای اندروید داشته باشید.

آیکن ها و ظاهر Volume Notification هم قابل شخصی سازی هستند. بسته به سلیقه می توانید از بین چند رنگ روشن و تیره یکی را برای نوار اپلیکیشن در نظر بگیرید، البته سازندگان اپ به طور پیش فرض رنگ خاکستری را برایش انتخاب کرده اند که با نوار ابزار سیستم عامل هماهنگ باشد.

اما جابجا کردن آیکن ها هم وقت زیادی از شما نمی گیرد. مثلا اگر خیلی به تنظیمات صدای مکالمه نیاز ندارید، به راحتی می توانید جایش را به تنظیمات صدای آلارم ساعت بدهید. خوشبختانه Volume Notification هر عامل تولید کننده صدا در اندروید را پوشش می دهد؛ از صدای موزیک و زنگ موبایل گرفته تا صداهای سیستم عامل، نوتیفیکیشن ها و حتی دستگاه های بلوتوثی متصل شده.

بنابراین با نصب این اپ دکمه های فیزیکی علنا به یک وسیله تزئینی تبدیل می شوند تا از خطر خرابی و مستهلک شدن به دور بمانند، و از همه مهم تر این که با سرعت بیشتری به تمام تنظیمات صدای سیستم عامل دسترسی پیدا می کنید.

این اپلیکیشن فوق العاده کاربردی را می توانید به رایگان از گوگل پلی دریافت کنید.

Volume Notification
  • Volume Notification
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Seht
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی


کافه‌بازار

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato