ال جی و سهم 20 درصدی از بازار موبایل آمریکا برای نخستین بار

ال جی و سهم 20 درصدی از بازار موبایل آمریکا برای نخستین بار

ال جی و سهم 20 درصدی از بازار موبایل آمریکا برای نخستین بار

ال جی الکترونیکس برای نخستین بار توانست به ۲۰ درصد از سهم بازار موبایل در ایالات متحده دست یابد. شرکت تحلیلگر Strategy Analytics در جدیدترین گزارش خود می گوید ال جی با دستیابی به این رقم، رکورد حضور خود در بازار تلفن همراه آمریکا را جابجا کرده است.

در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۷ سهم ال جی از بازار ایالات متحده نسبت به مدت مشابه سال گذشته، حدود ۳ درصد افزایش یافته و این کمپانی توانسته ۷.۳ میلیون دستگاه تلفن همراه را به فروش برساند. کارشناسان معتقدند محصولات شرکت کره ای در تمامی رده ها عملکرد خوبی را از خود نشان داده اند. میان رده های سری X و K فروش بسیار خوبی داشته و پرچمدار وی ۲۰ هم آمار قابل قبولی را ارائه کرده.

اپل و سامسونگ همچنان برترین فروشندگان موبایل در آمریکا هستند

البته همچون همیشه، اپل و سامسونگ به ترتیب با ۳۴.۵ و ۲۴.۶ درصد، بیشترین سهم را از بازار موبایل ایالات متحده در اختیار دارند. فروش سامسونگ در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۷ نسبت به همین بازه در سال ۲۰۱۶ حدود ۳ درصد کاهش یافته، با این حال انتظار می رود عرضه پرچمداران اخیر این شرکت یعنی گلکسی اس ۸ و مدل پلاس آن بتواند دوباره این رقم را افزایش دهد و گلکسی نوت ۸ نیز بتواند تا پایان سال شرایط بسیار خوبی را برای این کمپانی رقم بزند.

با این حال رشد ال جی در این بازار حیاتی و افزایش فروش موبایل، خبر خوبی برای آنها به شمار می رود که کسب و کار تلفن همراه آنها را از حالت اغما بیرون خواهد آورد. پرچمدار جی ۶ نیز می تواند با همکاری گسترده اپراتورهای مخابراتی آمریکایی به آنها در حفظ جایگاهشان کمک شایانی نماید.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل