شرایط فروش MVM و چری؛ پیش پرداخت اندک برای محصولات مدیران خودرو

شرایط فروش MVM و چری؛ پیش پرداخت اندک برای محصولات مدیران خودرو

براساس تازه ترین شرایط فروش محصولات مدیران خودرو، ۵٠ درصد از قیمت خودروى مورد نظر به صورت دو قسط جداگانه دریافت مى شود.

بخشى از آن در زمان ثبت نام و بخش دیگر ٢ ماه پس از تحویل خودرو از خریداران دریافت مى شود. با این شرایط خریداران با پرداخت ٣۵ درصد از قیمت خودرو آن را تحویل مى گیرند.

البته این شرایط براى مدل ٣١۵ متفاوت است، به این صورت که خریداران ام وى ام ٣١۵ تنها ٢٠ درصد از قیمت خودرو را تا زمان که به صورت فورى انجام مى شود پرداخت مى کنند و ٢٠ درصد دیگر را دو ماه پس از دریافت خودرو پرداخت خواهند کرد. در نتیجه ۶٠ درصد از قیمت خودرو ام وی ام ٣١۵ داراى وام با اقساط حداکثر ٣۶ ماه است.


همچنین شرایط فروش بعضی از خودروها داراى اقساط تا سقف ٣٠ ماه و برخى دیگر داراى اقساط تا سقف ٣۶ ماه تعیین شده است. اغلب خودروها نیز به صورت فورى تحویل داده مى شوند.

به طور کلی می توان گفت که در میان چهار شرکت بزرگ فعال در صنعت خودرو (ایران خودرو، سایپا، کرمان خودرو و مدیران خودرو)، مدیران از نظر ارائه خودرو با شرایط اقساطی پیشتاز است.

برای مثال برای خرید ام وی ام X22 تنها نیاز به پرداخت ۲۵ درصد بهای خودرو خواهید داشت که به معنای صرف رقمی کمتر از ۱۶ میلیون تومان است. همچنین دیگر خودروهای ام وی ام نظیر ۱۱۰و ۳۱۵ نیز براساس جداول منتشر شده از سوی مدیران خودرو با پیش پرداخت های نه چندان سنگین قابل خرید هستند.

با این وجود افت قیمت زیاد در نمونه های دست دوم (به دلیل وجود امکان خرید نمونه های صفر کیلومتر به شکل قسطی) و گرانتر تمام شدن خودرو به دلیل سود و کارمزد، خرید این خودروها جز برای مصرف کنندگان واقعی که قصد استفاده طولانی مدت از خودرو خود را دارند توجیهی ندارد.

برای سایر افراد نیز می توان گفت که خرید نمونه های دست دوم و کم کارکرد می تواند تا حد زیادی منطقی تر از انتخاب خودروهای صفر کیلومتر باشد، چرا که چنین خودروهایی مرحله "افت قیمت اولیه" را سپری کرده اند و فروش آن ها پس از مدت کوتاهی با ضرر و زیان کمتری همراه خواهد بود.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato