اچ تی سی قیمت و زمان عرضه موبایل U11 را اعلام کرد

اچ تی سی قیمت و زمان عرضه موبایل U11 را اعلام کرد

پرچمدار HTC برای سال ۲۰۱۷ امروز با قابلیت های نوآورانه ای معرفی شد تا رقابت میان سازندگان نامدار موبایل در سال جاری به مرحله تازه ای وارد شود.

شرکت تایوانی اکنون اعلام می کند که قیمت موبایل یو ۱۱، ۲۵۹۹ درهم امارات است که اگر این مبلغ را به دلار تبدیل کنیم، به قیمت ۷۰۷ دلاری برای HTC U11 می رسیم.

البته لازم به ذکر است که همه شرکت های سازنده موبایل، همواره قیمت های ثابتی را برای تمام نقاط جهان در نظر نمی گیرند و ممکن است HTC U11 در نقاط دیگر با قیمت هایی عرضه شود که از این رقم تا حدی کمتر یا بیشتر باشند.

البته اگر در جریان اخبار تکنولوژی باشید، در روزهای گذشته شایع شده بود که رقم درخواستی برای این تلفن هوشمند از موبایل HTC U Ultra پایین تر خواهد بود. اکنون در وب سایت اچ تی سی، می توان قیمت ۷۴۹ دلاری را برای نسخه آنلاک U Ultra مشاهده کرد. در نتیجه اچ تی سی تصمیم گرفته تا موبایل پرچمدار جدیدش را با قیمتی کمتر از دستگاهی که چند ماه پیش معرفی کرده بود، روانه بازار کند.

در خصوص زمان عرضه، اچ تی سی به نماینده دیجیاتو در تایوان می گوید که این موبایل تا کمتر از یک ماه دیگر به بازارهای جهانی عرضه می شود. البته باید دید شرکت تایوانی چه زمانی می خواهد U11 را وارد بازار ایران کند و برای کشور ما چه قیمتی را در نظر گرفته است. بر اساس قیمت دلاری، فعلاً می توان حدس زد که HTC U11 در ابتدای کار احتمالاً با قیمتی معادل ۲.۳۰۰.۰۰۰ تومان وارد بازار کشورمان شود.

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato