از این به بعد می توان با «دستیار گوگل» خرید کرد

به لطف آپدیتی که سیستم پردازشی گوگل را با دستیار صوتی شرکت ادغام می کند، حالا از این به بعد کاربران می توانند خرید خود را صرفا از طریق گفتگو با Google Assistant و از سایت های شخص ثالث انجام دهند.

تصور کنید که از این به بعد کاربران گوگل (البته نه در کشور ما) می توانند با دستیار گوگل صحبت کنند و بگویند که چه پیتزایی می خواهند و چند دقیقه بعد این پیتزا در اختیارشان باشد، آن هم بدون آنکه به کسی زنگ بزنند، صفحه خاصی را باز کنند و پرداختی را انجام دهند. فقط بگویید چه پیتزایی می خواهید تا گوگل همه این کارهای اضافه را برای شما انجام دهد.

البته شاید یادتان برود که نوشابه یا سیب زمینی هم کنار غذایتان سفارش دهید، بنابراین دستیار مهربان گوگل به شما یادآوری می کند مطمئن هستید که سیب زمینی های سرخ کرده خوش مزه نمی خواهید؟ سپس تصمیم نهایی خود را اعلام می کنید و گوگل هم از حساب ثبت شده شما پرداخت را انجام می دهد. به همین سادگی.

از این طریق دیگر لازم نیست برای هر شرکتی که می خواهید از آن خرید کنید یک حساب کاربری بسازید و همه اتفاقات فقط از طریق گوگل انجام می شود. دوران حفظ کردن رمزهای عبور و داشتن هزاران اکانت گویا به پایان رسیده (البته باز هم نه به این زودی برای ما).

سرور ابری

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟