ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

از این به بعد می توان با «دستیار گوگل» خرید کرد

به لطف آپدیتی که سیستم پردازشی گوگل را با دستیار صوتی شرکت ادغام می کند، حالا از این به بعد کاربران می توانند خرید خود را صرفا از طریق گفتگو با Google Assistant و از ...

محسن وفانژاد
نوشته شده توسط محسن وفانژاد | ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۲۲:۲۸

به لطف آپدیتی که سیستم پردازشی گوگل را با دستیار صوتی شرکت ادغام می کند، حالا از این به بعد کاربران می توانند خرید خود را صرفا از طریق گفتگو با Google Assistant و از سایت های شخص ثالث انجام دهند.

تصور کنید که از این به بعد کاربران گوگل (البته نه در کشور ما) می توانند با دستیار گوگل صحبت کنند و بگویند که چه پیتزایی می خواهند و چند دقیقه بعد این پیتزا در اختیارشان باشد، آن هم بدون آنکه به کسی زنگ بزنند، صفحه خاصی را باز کنند و پرداختی را انجام دهند. فقط بگویید چه پیتزایی می خواهید تا گوگل همه این کارهای اضافه را برای شما انجام دهد.

البته شاید یادتان برود که نوشابه یا سیب زمینی هم کنار غذایتان سفارش دهید، بنابراین دستیار مهربان گوگل به شما یادآوری می کند مطمئن هستید که سیب زمینی های سرخ کرده خوش مزه نمی خواهید؟ سپس تصمیم نهایی خود را اعلام می کنید و گوگل هم از حساب ثبت شده شما پرداخت را انجام می دهد. به همین سادگی.

از این طریق دیگر لازم نیست برای هر شرکتی که می خواهید از آن خرید کنید یک حساب کاربری بسازید و همه اتفاقات فقط از طریق گوگل انجام می شود. دوران حفظ کردن رمزهای عبور و داشتن هزاران اکانت گویا به پایان رسیده (البته باز هم نه به این زودی برای ما).

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • @pic
    @pic | ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

    همزمان از مراسم زنده رو از سایت دیجیاتو و زومیت دنبال میکنم،دیجیاتو یکم خلاصه تر توضیج بدی بهتره، البته بماند جزئیات و خیلی خوب نمیگید:||

مطالب پیشنهادی