موبایل های تایزنی سامسونگ به صورت جهانی عرضه خواهند شد

موبایل های تایزنی سامسونگ به صورت جهانی عرضه خواهند شد

سامسونگ در کنفرانس توسعه دهندگان تایزن ۲۰۱۷ در سان فرانسیسکو اعلام کرد قصد دارد تلفن های مجهز به سیستم عامل بومی خود را روانه بازارهای جهانی کند. بنا به گفته این شرکت، موبایل های تایزنی بالاخره در تمامی کشورهای دنیا به فروش خواهند رسید.

در حال حاضر دستگاه هایی که از سیستم عامل مذکور استفاده می کنند، فقط در بازارهای محدودی از جمله هند، آفریقا و بعضی کشورهای آسیایی و خاورمیانه در دسترس قرار دارند. تایزن که از سال ۲۰۱۵ در کشور هند عرضه شده، عملکرد قابل قبولی را به نمایش گذاشته است.

طبق اظهارات سامسونگ، فروش موبایل های تایزنی در سال ۲۰۱۶ رشد ۳۰ درصدی را در شبه جزیره هند تجربه کرده و این رقم در سال جاری تا این لحظه افزایش ۱۰۰ درصدی را نشان می دهد.

غول تکنولوژی کره ای همچنین برای رفع مشکل کمبود اپلیکیشن ها در پلتفرم خود، متعهد شد تا پایان سال جاری میلادی تعداد نرم افزارهای تایزنی را به ده برابر افزایش دهد.

این شرکت در همکاری با مایکروسافت، امکان توسعه نرم افزار با استفاده از رابط های کاربری Xaramin و NET. را فراهم کرده که در نتیجه، توسعه دهندگان می توانند در محیط Visual Studio با بهره وری و راحتی بیشتری به طراحی و توسعه اپلیکیشن های خود بپردازند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato