آیفون 8 احتمالا اندکی از مدل 7 اس بلند قامت تر است

آیفون 8 احتمالا اندکی از مدل 7 اس بلند قامت تر است

وبسایت اسلش گیر امروز تصویر تازه ای را منتشر کرده و ادعا می کند به سه مدل آیفونی تعلق دارند که قرار است امسال معرفی شوند.

همانطور که در خبرها خوانده اید آیفون ۸ به رسم سنوات قبلی شهریورماه همراه با تغییرات قابل توجه معرفی شود و همزمان شرکت اپل از نسخه های به روز شده برای مدل کنونی این اسمارت فون به نام های آیفون ۷ اس و ۷ اس پلاس رونمایی خواهد کرد.

البته این دو موبایل به احتمال خیلی زیاد از نظر ابعاد مشابه به نسخه استاندارد خود یعنی آیفون ۷ هستند، با این همه آیفون ۸ طبق شایعات با طراحی کاملا جدید و یک نمایشگر لبه به لبه ۵.۸ اینچی اولد از راه می رسد که کل بخش جلویی دستگاه را در بر خواهد گرفت.

براساس خبرهای رسیده، حاشیه های اطراف نمایشگر آیفون ۸ تنها حدود ۴ میلیمتر خواهند بود که البته این موضوع با استناد به تصاویری گفته شده که هفته پیش منتشر شدند و تصور می شود به ماکت این موبایل تعلق دارند.

با توجه به نزدیک شدن ماه ژوئن که مصادف است با نهایی شدن طراحی آیفون ۸، پیش بینی شده که طی هفته های آتی طرح های شماتیک و تصاویر بیشتری از این اسمارت فون به بیرون درز کند.

دوربین آیفون ۸ آرایشی عمودی دارد

این تصاویر که ظاهرا از وبسایت Weibo به دست آمده اطلاعات زیادی را در خود ندارند با این همه نشان می دهند که آیفون ۸ احتمالا اندکی از آیفون ۷ اس بزرگ تر است. این در حالیست که پیشتر گفته شده بود موبایل مورد بحث نمایشگری هم اندازه با آیفون ۷ پلاس دارد که در بدنه آیفون ۷ جای گرفته. حالا اما با استناد به تصویر لو رفته می توان گفت که آیفون ۸ اندکی بزرگ تر از آیفون ۷ خواهد بود.

نکته دیگری که از روی این تصویر می توان تشخیص داد آنکه ظاهرا دوربین اصلی این موبایل نیز آرایشی عمودی دارد که البته در تصاویر لو رفته قبلی نیز به این موضوع اشاره شده بود.

گفتنی است به اعتقاد برخی این آرایش به خاطر امکاناتی است که اپل در زمینه واقعیت افزوده برای آیفون ۸ در نظر گرفته است. در هر حال بهتر است از گمانه زنی بیشتر در این رابطه خودداری کنیم و اندکی صبور باشیم تا آیفون جدید رسما معرفی شود.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato