یک نوکیا ۳۳۱۰ فوق ارزان؛ موبایل 12 دلاری کمپانی هندی Darago

یک نوکیا ۳۳۱۰ فوق ارزان؛ موبایل 12 دلاری کمپانی هندی Darago

تولیدکنندگانی که در زمینه ساخت تلفن های همراه کلون (یا به عبارتی کپی برابر اصل) فعال هستند، همیشه ما رو شگفت زده کرده اند. برخی اوقات آنها می توانند موبایلی را تنها با استناد بر تصاویر مات و بی کیفیت فاش شده به مرحله تولید انبوه برسانند. حال خبر می رسد که یکی از این کمپانی ها کلونی را از موبایل ۵۰ دلاری نوکیا ۳۳۱۰ معرفی و روانه بازار کرده است.

بر اساس اطلاعات دریافت شده، شرکت هندی «Darago» هم اکنون مدل کپی نوکیا ۳۳۱۰ را با قیمت ۱۲ دلاری تولید می کند که از نظر ظاهری تقریباً با مدل اصلی یکسان است. اما تفاوت ها زمانی مشخص می شوند که شما به نمایشگر افتضاح مدل کلون نگاه بیندازید.

مدل کلون از نظر ظاهری بسیار شبیه به نسخه اصلی نوکیا ۳۳۱۰ است، اما مشخصات سخت افزاری آن قیمت ۱۲ دلاری را توجیه می کند

گفتنی است در حالی که ۳۳۱۰ اصلی از صفحه نمایشی ۲.۴ اینچی بهره مند بوده که نسبت به قیمت کیفیت بسیار خوبی را به ارمغان آورده است، نمایشگر مدل کلون تولید شده توسط «Darago» تنها ۱.۷۷ اینچ بوده و به نظر می رسد که فناوری آن مربوط به موبایل های سال ۲۰۰۷ یا پیش از آن است.

همچنین دیگر تفاوت های سخت افزاری مدل اصلی با نسخه کلون به مقدار حافظه رم و دوربین آنها باز می گردد. نوکیا ۳۳۱۰ تولید شده توسط HMD دارای ۱۶ مگابایت رم و دوربین ۲ مگاپیکسلی است در حالی که مدل کپی ساخته شده به دست کمپانی هندی از دوربین ۰.۳ مگاپیکسلی برخوردار است و تنها ۱ مگابایت حافظه رم دارد.

خوشبختانه باید گفت که مدل تولید شده توسط کمپانی هندی مزین به نام «Darago» بوده و از این رو سودجویان نخواهند توانست آن را به جای نوکیا ۳۳۱۰ اصلی در اختیار کاربران قرار دهند.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato