مایکروسافت پوستری از کیبوردهای تایپ کاور تازه سرفس پرو را منتشر کرد

مایکروسافت پوستری از کیبوردهای تایپ کاور تازه سرفس پرو را منتشر کرد

امروز مایکروسافت رویدادی را در شانگهای چین تدارک دیده که طبق شایعات انتظار می رود ردموندی های در این کنفرانس از تازه ترین محصول سری سرفس پرو رونمایی کنند. حال توییتی منتشر شده که نشان می دهد معرفی کیبوردهای تایپ کاور (Type Cover) جدید هم دور از انتظار نیست.

گفتنی است در توییت مورد اشاره که در حساب کاربری «پانوس پانای»، مدیر ارشد دیوایس های مایکروسافت منتشر شده، او به ما یادآور می شود که تنها کمتر از ۳۰ ساعت تا برگزاری رویداد آنها در شانگهای زمان باقی مانده و در تصویر پیوست شده با توییت می توان چهار کیبورد تایپ کاور مخصوص سرفس پرو را مشاهده کرد.

به نظر می رسد این کیبوردها هم از جنس آلکانترا باشند

به نظر می رسد که کیبوردهای تایپ کاور مذکور از جنس آلکانترا بوده که اخیراً در سرفس لپ تاپ معرفی شده توسط مایکروسافت هم مورد استفاده قرار گرفته است.

لازم به اشاره است که سری تازه سرفس پرو احتمالاً با کیبوردهای مورد بحث معرفی خواهد شد و تنها یک ارتقای ساده سخت افزاری نسبت به نسل حاضر سرفس پرو ۴ است و طراحی آن هم بسیار شبیه به آخرین مدل سرفس پرو خواهد بود.

ناگفته نماند هنوز اطلاعات محدودی از محصول تازه خانواده سرفس پرو در دسترس است و برای دست یافتن به اطلاعات تکمیلی می بایست تا رویداد مذکور منتظر بمانید.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato