سامسونگ توسعه گلکسی اس 9 را با نام رمز «استار» آغاز کرده است

خبرگزاری The Bell از کره جنوبی گزارش می دهد سامسونگ نام رمز «استار» (Star) را برای گلکسی اس ۹ در نظر گرفته و مدل بزرگ تر آن نیز به نام «استار ۲» (Star 2) شناخته می شود. توسعه این دو موبایل تقریباً ۳ یا ۴ ماه زودتر از موعد همیشگی آغاز شده و به نظر می رسد کره ای ها برای کهکشانی پرچمدار بعدیشان هم برنامه ویژه ای را تدارک دیده اند.

البته هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد گلکسی اس ۹ در اختیار نداریم و به همین دلیل، نمی توان حدس زد چرا نام ستاره برای آن در نظر گرفته شده، هرچه باشد پرچمداران سال های اخیر این شرکت هم به نوبه خود ستاره هایی درخشان در کهکشان سامسونگ بودند.

هنوز یک سال تا معرفی گلکسی اس ۹ فرصت داریم و فعلاً همه نگاه ها متوجه نوت ۸ است

با این حال گمانه زنی خالی از لطف نیست، هرچند نزدیک به یک سال تا زمان معرفی گلکسی اس ۹ فرصت داریم. سامسونگ در پرچمدار سال آتی خود باز هم توان فنی در طراحی و تولید تلفن همراه را به رخ رقبا خواهد کشید. بهبود نمایشگر بیکران که در گلکسی اس ۸ به کار رفته، ارتقاء دوربین و استفاده از ماژول دوگانه، تعبیه حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر، سخت افزار به مراتب قوی تر، همگی جزو انتظاراتیست که از گلکسی اس ۹ خواهیم داشت.

گفتنیست سامسونگ گلکسی اس ۸ را با نام رمز «رؤیا» (Dream) توسعه داد، و نوت ۸ نیز هم اکنون نام رمز «عالی» (Great) را یدک می کشد، که یکی از ساده ترین انتخاب های کمپانی کره ای تا به امروز به شمار می رود. به هر حال فعلاً تمام نگاه ها به فبلت محبوب گلکسی نوت ۸ خیره شده؛ باید ببینیم آیا سامسونگ می تواند از آزمون دشوار پیش رویش سربلند بیرون آمده و موبایلی بی عیب و نقص را به دست مشتریان برساند یا خیر.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟