نخستین ویدیو از ماکت منتسب به آیفون 8 منتشر شد [تماشا کنید]

نخستین ویدیو از ماکت منتسب به آیفون 8 منتشر شد [تماشا کنید]

طی هفته های اخیر تصاویر متعددی در رسانه ها منتشر شدند که ماکت آیفون ۸ را نشان می دادند؛ اخیراً افشاگر پرکار این روزهای دنیای تکنولوژی یعنی «بنجامین گسکین» ویدیویی را از همین ماکت به نمایش گذاشته و تصویر شماتیک دیگری را هم از موبایل پریمیوم سال ۲۰۱۷ اپل فاش ساخته.

در ویدیوی کوتاه زیر، می بینیم دستگاه از نمایشگر ۵.۸ اینچی تمام صفحه برخوردار است و ارتفاع بیشتری در مقایسه با مدل های کنونی دارد. البته این ماکت کمی سنگین و ضخیم به نظر می رسد و احتمالاً محصول نهایی ساخت اپل ظریف تر از آن باشد. با توجه به این ویدیو می توان تصور کرد که آیفون ۸ در دست کاربر چگونه خواهد بود، هرچند نمی دانیم چقدر باید آن را جدی بگیریم.

طرح شماتیک آیفون ۸ که توسط گسکین منتشر شده هم موبایلی مشابه آنچه در ویدیو دیدیم را نشان می دهد؛ البته همین طرح در رندرهای پیشین نیز استفاده شده بود و کم و بیش با آن آشنا هستیم:

گفتنیست آیفون برتر سال جاری اپل که «آیفون ادیشن» یا «آیفون ۸» نام می گیرد، برای نخستین بار از پنل اولد بهره مند شده و پنل پشتی آن هم از جنس شیشه خواهد بود، که طراحی آیفون ۴ و ۴s را به یاد می آورد. فریم دور بدنه از آلیاژ فولاد ساخته شده تا استحکام کلی دستگاه حفظ شود.

به هر حال، بنجامین گسکین طی هفته های اخیر محتوای قابل توجهی را در قالب عکس، رندر و ویدیو بر اساس این طراحی منتشر ساخته و به نظر می رسد به منبع اطلاعات خود اطمینان کامل دارد. از طرف دیگر، چنین شایعات و اخباری تا چند ماه دیگر هم دست از سرمان بر نمی دارند، چون همان طور که می دانید تا زمان رونمایی رسمی توسط اپل هیچ خبری به صورت رسمی تأیید نخواهد شد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato