ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

تایید با اثر انگشت به اپلیکیشن Microsoft Authenticator اضافه شد

قابلیت تایید هویت دو مرحله ای برای امنیت اطلاعات بسیاری ضروری است، اگرچه راه اندازی آن ممکن است اندکی سخت باشد. هر حسابی که داشته باشید، با این ویژگی یک لایه حفاظ امنیتی بیشتری روی ...

محسن وفانژاد
نوشته شده توسط محسن وفانژاد | ۵ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۰

قابلیت تایید هویت دو مرحله ای برای امنیت اطلاعات بسیاری ضروری است، اگرچه راه اندازی آن ممکن است اندکی سخت باشد. هر حسابی که داشته باشید، با این ویژگی یک لایه حفاظ امنیتی بیشتری روی آن خواهید کشید و مطمئن می شوید که کسی نمی تواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند.

امروز، مایکروسافت استفاده از قابلیت مذکور را برای کاربران اندرویدی کمی ساده تر کرد. با آپدیت جدید اپلیکیشن Microsoft Authenticator اندروید، حالا کاربران می توانند از اثر انگشت خود نیز در این راه استفاده کنند.

تایید هویت دو مرحله ای یک لایه حفاظ امنیتی بیشتر است.

هر گاه کاربری بخواهد وارد حساب آنلاین شما بشود، برایتان نوتیفیکیشنی مبنی بر این درخواست ارسال می شود. شما نیز به سادگی هر چه تمام تر می توانید با قرار دادن انگشت خود روی سنسور مورد نظر، هویت کاربر را تایید کنید و یا در صورت عدم تایید، او را عاملی غیر خودی معرفی کنید.

البته، این قابلیت فقط روی تلفن هایی که اسکنر اثر انگشت داشته باشند در دسترس است اما گزینه ای برای غیر فعال کردن آن، حتی اگر تلفنی با این مشخصه داشته باشید وجود ندارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی