شرکت Dell کامپیوتر ارزان قیمتی را برای گیمرها عرضه کرد

شرکت Dell کامپیوتر ارزان قیمتی را برای گیمرها عرضه کرد

کمپانی دِل، که شرکت «Alienware» (تولید کننده کامپیوتر، لپتاپ و ابزار جانبی گیمینگ با کیفیت و گران قیمت) را تحت تملک خود دارد، اخیراً کامپیوتر «Inspiron Gaming Desktop» را با طراحی زیبا و قیمت مناسب، به بازار عرضه کرده است.

دستگاه مورد بحث که از چیپست های AMD (البته در صورت تمایل Nvidia GTX 1060 نیز قابل سفارش است) استفاده می کند، با قیمت ۶۰۰ دلاری خود گزینه اقتصادی تری نسبت به محصولات «ایلین ور» به حساب می آید. با چنین بودجه ای تقریباً نمی توان به صورت شخصی، کامپیوتری در حد و اندازه های محصول دِل با حافظه SSD جمع کرد.

محصول جدید دِل از امکان ارتقای خوبی برخوردار است

هرچند این کامپیوتر بهترین مشخصات سخت افزاری ممکن را ارائه نمی کند اما، در زمینه ارتقا و امکان افزایش توان عملکرد حرف های زیادی برای گفتن دارد: توانایی بهره گیری از دو کارت گرافیک به طور همزمان، فضای کافی برای قرارگیری ۵ درایو مجزا (هارد دیسک و درایو نوری)، درگاه USB به تعداد کافی برای پشتیبانی از ابزار واقعیت مجازی (در صورت کفایت توان پردازشی) و منبع تغذیه ۸۵۰ واتی از این جمله اند.

در زمینه ظاهر نیز امکان سفارش LED های آبی برای نورپردازی ورودی هوای جلو و همچنین مدلی با پنل های شفاف (که به زودی عرضه می شود) وجود خواهد داشت. در پایان توجه شما را به جدول مشخصات  و تصاویر «Dell Inspiron Gaming Desktop» جلب می کنیم:

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato