موبایل Essential Phone سیستم ماژولاری شبیه موتو مادها دارد

موبایل Essential Phone سیستم ماژولاری شبیه موتو مادها دارد

چنانچه پیگیر اخبار دنیای فناوری بوده باشید حتماً می دانید که خالق اندروید یعنی اندی رابین مدت هاست قصد دارد تا با تلفن همراهی به نام «Essential Phone»، دوباره قدم به دنیای اسمارت فون ها بگذارد.

گفتنی است علاوه بر طراحی و مشخصات سخت افزاری مطلوب تلفن همراه اندی رابین، برخورداری از سیستمی برای اتصال تجهیزات جانبی ماژولار می تواند قابلیت کلیدی و به نوعی برگ برنده آن باشد. بر اساس ادعای رابین و دیگر همکارانش قابلیت مذکور خواهد توانست «تلفن همراه شما را از ارتباطات سیمی بی نیاز کرده و همیشه آن را به روز نگه دارد.»

سیستم ماژولار و آهنربایی تلفن همراه اندی رابین، «Click» نام دارد
لازم به ذکر است سیستم ماژولار در موبایل «Essential Phone» از طریق اتصالات آهنبربایی عمل کرده که در روی پنل پشتی دستگاه تعبیه شده و به آن «Click» اطلاق می شود.

سیستم مورد اشاره می تواند دوربین ۳۶۰ درجه ای را روی تلفن همراه توسعه یافته توسط اندی رابین» سوار کند و یا از آن برای اتصال بی سیم به داک «Essential Phone Dock» بهره گرفته شود.

باید گفت هم اکنون تنها حضور دو ماژول یاد شده به صورت رسمی اعلام گردیده و احتمال پشتیبانی از لوازم جانبی دیگر در «Essential Phone» هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد. ولی مسلماً از آنجایی که تلفن همراه مورد بحث از جک ورودی هدفن ۳.۵ میلی متری بی بهره است، احتمال توسعه ماژولی در این زمینه دور از انتظار نخواهد بود..

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato