آگهی های تبلیغاتی جدید HTC با تمرکز بر قابلیت های موبایل U11 را تماشا کنید

آگهی های تبلیغاتی جدید HTC با تمرکز بر قابلیت های موبایل U11 را تماشا کنید

کمپانی HTC هر از چندگاهی به خاطر تبلیغات عجیبش مورد انتقاد قرار می گیرد و انصافاً تمام انتقادات کاملا به حق هستند. به عنوان مثال چه کسی می تواند آگهی ۱۲ میلیون دلاری HTC با بازی رابرت داونی جونیور را فراموش کند؟ تبلیغی عجیب که احتمالاً به جای افزایش فروش HTC، به کاهش آن منجر شد و سبب گشت کمپانی تایوانی آرزو کند می توانست آن ۱۲ میلیون دلار را پس بگیرد. تبلیغ موبایل HTC One (M8) با بازی گری اولدمن هم دست کمی از آن آگهی نداشت.

گذشته از این مسائل، کمپانی HTC امروز دو ویدیوی تبلیغاتی جدید در وب سایت یوتوب منتشر کرده که قابلیت های موبایل تازه معرفی شده HTC U11 را به نمایش می گذارند. هر دو ویدیو نشان دهنده پیشرفت کمپانی تایوانی در ساخت آگهی های تبلیغاتی هستند و به مراتب از قبل بهتر شده اند.

اولین ویدیو، بر Edge Sense موبایل پرچمدار HTC متمرکز است و نشان می دهد که چطور به کمک آن، قادر به ثبت تصاویر سلفی با دوربین جلو هستید. و به لطف استاندارد IP67، می توانید در استخر پریده و به فیلم برداری بپردازید. نکته مهمی که در ویدیو به آن اشاره می شود، امکان بردن HTC U11 به عمق ۱ متری آب است، اما در صورت بروز مشکل، HTC مسئولیتی نمی پذیرد.

دومین ویدیو هم روی قابلیت های صوتی HTC U11 متمرکز شده و می گوید که به عنوان مثال، هدفون های USonic، صدا را به صورت خاص برای گوش شما تنظیم می کنند. و به کمک نویز کنسلینگ، با گذاشتن هدفون ها درون گوشتان، اصوات بیرونی به شکلی جادویی محو می شوند.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato