مدیر بازاریابی موتورولا: دیگر موبایلی با برند «Lenovo Moto» تولید نخواهد شد

مدیر بخش بازاریابی برند لنوو در مصاحبه ای اعلام کرد که دیگر موبایل هایی با برند «Lenovo Moto» تولید نخواهد شد و نام و نشان موتورولا دوباره به سطح اول بازار بازمی گردد.

او معتقد است که بنا نهادن صحیح پایه های یک برند محبوب و موفق بسیار دشوار و پر اهمیت بوده و تاکید می کند که نام موتورولا هنوز در برخی نقاط دنیا چون آمریکای جنوبی از محبوبیت بسیار بالایی در میان مردم برخوردار است.

شاید Moto Z2 Play اولین موبایل با برند موتورولا باشد

او می گوید که نام و نشان موتورولا دوباره روی موبایل های این شرکت نقش خواهد بست و در آینده برند Lenovo Moto به طور کامل حذف یا دست کم حضورش بسیار محدود خواهد شد.

شاید موبایل «Moto Z2 Play» آغاز کننده این روند باشد، گرچه تصاویر منتشر شده از نمونه های اولیه این موبایل همچنان نام Moto را برخود داشتند.

البته مدیر اجرایی کمپانی لنوو تاکید کرد که این تصمیم به معنی حذف کامل نام لنوو از بازار موبایل نخواهد بود، چرا که در برخی نقاط دیگر دنیا (به خصوص بخش هایی از آسیا) نام و نشان لنوو شناخته شده تر است.

طبق شنیده ها قرار است تا پیش از پایان سال جاری میلادی چندین محصول جدید تحت برند موتورولا در رده های قیمتی متفاوت روانه بازار شود.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟