بازی FIFA 18 رسماً معرفی شد [تماشا کنید]

طبق برنامه روز قبل، شرکت EA نسخه جدید سری فیفا را معرفی کرد. ستاره جدید کاور فیفا ۱۸ نیز برنده چمپیونز لیگ امسال، یعنی کریستین رونالدو از تیم رئال مادرید است. تریلر رونمایی را می توانید در پایین مشاهده کنید:

فیفا ۱۸ در بیست و نهم سپتامبر سال ۲۰۱۷ (برابر با ۷ مهرماه) روی پلتفرم های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان، پی سی، اکس باکس ۳۶۰، پلی استیشن ۳ و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. شایعه شده که نسخه سوییچ با دو پلتفرم نسل حاضر دیگر فرق می کند و از انجین فراست بایت پشتیبانی نخواهد کرد. از طرفی بخش Journey که در فیفا ۱۷ معرفی شده بود نیز روی پلتفرم سوییچ وجود ندارد. البته هنوز شرکت EA در این باره صحبتی نکرده است.

نکته مهم این است که فیفا ۱۸ بازیکنان افسانه ای (بازیکنان بازنشسته ای که در تیم فیفا آلتیمت حضور دارند) را در بخش «آیکن» قرار خواهد داد. طبق گفته های EA،  کارت های آلتیمیت تیم یا همان آیکن ها برخلاف قبل روی تمام پلتفرم ها در دسترس خواهد که شامل ستاره برزیلی یعنی رونالدو نیز خواهد بود.

بازی سه نسخه مجزا خواهد داشت: نسخه استاندارد، نسخه رونالدو و نسخه ICON.  در نسخه رونالدو و ICONS می توانید سه روز زودتر از عرضه به بازی دسترسی داشته باشید. با خرید نسخه ICONS محتواهای جدیدی در بخش آلتیمیت نیز برایتان آزاد خواهد شد

اگر هر کدام از این سه نسخه را پیش خرید کرده باشید، می توانید از کریستین رونالدو در بخش آلتیمیت تیم استفاده کنید. محتویات بسیاری با ارزش حداکثر ۶۰ دلار نیز در اختیاری افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند قرار خواهد گرفت

علاوه بر آن، اگر عضو EA Access یا Origin هستید می توانید تا ۱۰ ساعت از بازی را از تاریخ ۲۱ ام سپتامبر و زودتر از موعد تجربه کنید.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟