نسخه بعدی سری بازی Assassin's Creed آبان ماه عرضه می شود

نسخه بعدی سری بازی Assassin's Creed آبان ماه عرضه می شود

در حال حاضر انتظار می رود که کمپانی فرانسوی یوبیسافت در جریان کنفرانس E3 2017 خود، از نسخه بعدی سری بازی Assassin's Creed رونمایی کند؛ اما یکی از مشترکین مجله Game Informer که زودتر از موعد به شمار جدید آن دسترسی یافته، اخیراً اطلاعاتی را منتشر کرده که احتمالاً باید تا روز سه شنبه برای رونمایی از آنها توسط توسعه دهندگان منتظر می ماندیم.

بنابر تصاویر تهیه شده از این مجله، شایعات پیشین حقیقت داشته اند و نسخه بعدی سری بازی محبوب یوبیسافت با نام «Assassin's Creed: Origins» شناخته می شود و طی ماه اکتبر، روانه بازار خواهد شد. گذشته از این که عبارت «با سقوط امپراطوری، یک انجمن برادری بر می خیزد» در تصویر دیده می شود، می توانیم یکی از اساسین ها را مشاهده کنیم که در حال حرکت به سمت اهرام مصر است.

این تصویر به وضوح تایید می کند که داستان Assassin's Creed در مصر باستان دنبال می شود و پیش تر شنیده بودیم که باید منتظر نبردهای دریایی، شبیه به نسخه Black Flag باشیم. اطلاعات دیگری نیز از این بازی در انجمن اینترنتی ردیت منتشر شده که بنابر آنها، بازی در زمان حکمرانی کلئوپاترا جریان دارد و شاهد بیشتر از یک شخصیت قابل بازی، سیستم مبارزه ای کاملاً جدید و چرخه شب و روز خواهیم بود.

در نهایت، Assassin's Creed: Origins در تاریخ ۲۷ اکتبر (برابر با ۵ آبان ماه) روی سه پلتفرم پلی استیشن ۴، پی سی و اکس باکس وان عرضه می شود. ضمناً گفته می شود که این بازی از کنسول اکس باکس اسکورپیو مایکروسافت هم پشتیبانی می کند و شاهد اجرای بازی با رزولوشن ۴K خواهیم بود. کنفرانس یوبیسافت در E3 2017، ساعت ۰۰:۳۰ بامداد روز سه شنبه آغاز به کار خواهد کرد و مطابق معمول، دیجیاتو به پوشش لحظه به لحظه ای آن خواهد پرداخت.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato