شیائومی برای ورود رسمی اش به بازار کره جنوبی آماده می شود

اخیرا نسخه کره ای از وبسایت شرکت شیائومی راه اندازی شده و این گمانه زنی را در ذهن بسیاری به وجود آورده که شرکت مذکور برای حضور در بازار این کشور خیز برداشته است.

این وبسایت که با نام Mi Korea فعالیت می کند، چند روزی است که کار خود را شروع کرده و قرار است محصولات پرچمدار و کانال های فروش رسمی شیائومی را به شهروندان کره ای معرفی نماید. لازم است اضافه نماییم که هنوز اطلاعات مربوط به موبایل های این برند چینی و همچنین لپ تاپ های تولیدی آن در وبسایت مذکور رویت نشده است.

در این وبسایت همچنین می توان به اطلاعاتی در مورد ساختار سازمانی شیائومی از جمله سوابق حرفه ای مدیران و بنیانگذاران آن و همچنین ارزش این شرکت دست پیدا کرد.

شایعاتی در رابطه با راه اندازی دفتر فیزیکی شیائومی در سئول به گوش می رسد

باید اضافه کنیم این نخستین باری است که نام شعبه کره ای شیائومی فاش شده و همزمان شایعاتی در رابطه با راه اندازی دفتر فیزیکی آن در سئول به گوش می رسد که ظاهرا قرار است با هدف دستیابی به مشتریان کره ای علاقمند به محصولات ارزان قیمت اما با کیفیتش راه اندازی گردد.

به گفته یکی از مدیران روابط عمومی این کمپانی، شیائومی وبسایت کره ای خود را در پایان ماه می راه اندازی کرده و قرار است که از طریق آن محصولات اکوسیستم خود را معرفی نموده و اطلاعات رسمی در رابطه با توزیع آنها را منتشر نماید.

از وی سوال شد که آیا شیائومی تمایلی به حضور در بازار کره جنوبی دارد یا خیر که در پاسخ اعلام گردید:

البته این بازار ارزش بالایی برای ما دارد اما من اطلاعات بیشتری در این رابطه ندارم.

جالب است بدانید که غول های فناوری کره ای یعنی سامسونگ و ال جی نیز در واکنش به این خبر اعلام کرده اند کره، بازار آسانی برای شیائومی نخواهد بود.

«کره، بازار آسانی برای شیائومی نخواهد بود»

فروشندگان لوازم الکترونیک در این کشور هم معتقدند که شاید شیائومی بتواند برخی جوانان کره ای را با خود همراه نماید اما نمی تواند روی کل بازار این کشور تاثیر بگذارد چراکه مردم همچنان وفاداری شان را به برندهای بومی حفظ می کنند.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟