کار این دستگاه فروش لایک و فالوور اینستاگرام است

کار این دستگاه فروش لایک و فالوور اینستاگرام است

برای سال ها آنهایی که تمایل به کسب اعتبار در محیط مجازی بوده اند، اقدام به خرید لایک ها و دنبال کنندگان جعلی در تمام شبکه های مجازی کرده اند. حالا خبرها حاکی از آن هستند که یک کمپانی روسی با نام «Snatap» دستگاه های فروش خودکاری را در شهرهای مختلف این کشور نصب کرده که در ازای دریافت مبلغی می توانند این کارها را برای شما انجام دهند.

گفتنی است دستگاه مورد اشاره با دریافت مبلغ ناچیز ۰.۸۹ دلار، تعداد یکصد لایک بیشتر را برای تصاویر آپلود شده شما در اینستاگرام تضمین می کند. همچنین کاربران می توانند با پرداخت دو برابر این مبلغ یعنی چیزی در حدود ۱.۷۷ دلار، تعداد یکصد دنبال کننده جعلی را به لیست فالوورهای خود بیفزایند.

هر یکصد لایک اضافه حدوداً ۰.۸۹ دلار هزینه را برای علاقه مندان در بر خواهد داشت

علاوه بر آن باید اشاره کرد که این دستگاه فروش خودکار قادر به ارائه خدمات دیگری نظیر گرفتن تصاویر سلفی و پرینت عکس های اینستاگرام است. باید گفت دستگاه مذکور می تواند لایک ها و دنبال کنندگان تقلبی VK (شبکه اجتماعی محبوب در روسیه) را هم به فروش برساند.

ناگفته نماند دستگاه فروش خودکار مورد بحث هم اکنون در شهرهای مختلف روسیه نصب شده و سرویس دهی خود به علاقه مندان را آغاز کرده است. البته کمپانی سازنده مدعی شده که به زودی دیگر کشورهای اروپایی هم شاهد حضور این دستگاه ها خواهند بود.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato